یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. چند رسانه ای
چهارشنبه, ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۷:۴۴
تقدیر و تشکر مردم از سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس به خاطر حضور میدانی، وی و نیروهای تحت امر در به هلاکت رساندن قاتل مسلح و همدستش در یکی از محلات شیراز.

پیام خبر:

سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان از هلاکت قاتل و برادرش که در مردادماه سال جاری، همسر خود را در استان قم به قتل رسانده بود در شیراز خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در استان قم و متواری شدن قاتل و همدستش به شیراز، ماموران انتظامی قم با اخذ نیابت قضایی به پلیس آگاهی فارس مراجعه و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فارس با همکاری نوپو یگان ویژه استان و کارکنان اعزامی از قم در یک عملیات منسجم با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل و همدستش را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه ماموران زبده مطلع شدند که قاتل مسلح به سلاح کمری است، ادامه داد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و قصد ورود به منزل را داشتند که قاتل به همراه برادرش اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند.

سردار حبیبی تصریح کرد: پس از 2 ساعت درگیری متقابل سرانجام قاتل و همدستش (برادرش) بر اثر تیراندازی ماموران انتظامی به هلاکت رسیدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در پرونده متهم 9 فقره سابقه کیفری از قبیل آدم‌ربایی، اراذل و اوباش، تهدید و رعب و وحشت، بر هم زدن نظم و امنیت عمومی، حمل سلاح و مهمات، قتل و ... به چشم می‌خورد.

وی به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که پلیس فارس به صورت قاطع و قانونی با هرگونه بی نظمی و ناامنی برخورد می‌کند.

گفتنی است این عملیات و درگیری 2 ساعته با هدایت مستقیم سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس انجام شد.

 

کد خبر 215712

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید