یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ ۱۶:۴۵
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شهربازی لونا پارک مستقر در شمال شهر شیراز دروازه قرآن بعد از چهار سال تعطیلی به روی شهروندان شیرازی باز خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، بعد از قریب چهار سال تعطیل بودن و غبار رخوت و روز مرگی دوباره صدای خنده و شادی شهروندان در شهربازی لونا پارک شیراز می پیچد.

حالا این شهربازی قدیمی با همت سازمان همیاری شهرداری های فارس دوباره جان تازه گرفته، اما اینبار با فضا سازی بسیار جذاب و جدید و اضافه شدن تعدادی دستگاه های اسباب بازی جدید و اخذ استاندار های لازم، سیدعلی سیدنصیری در خصوص بازگشایی شهربازی لونا پارک که به زودی صورت می پذیرد، گفت: این شهربازی برای شهروندان شیرازی و گردشگرانی که به شیراز می آیند بسیار حائز اهمیت است ،چرا که یک مکان مفرح برای کودکان و خانواده هاست.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس افزود: این پارک قدیمی و بزرگ مانند هزاران پارک فعال دیگر از ویژگی های متمایزی برخوردار است.

وی با بیان اینکه محور فعالیت این شهربازی مردم ، خانواده ها و کودکان هستند، عنوان کرد: تمام مجموعه های فرهنگی و اجتماعی خانواده محورند و محدودیت های سنی و جنسیتی ندارند.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس همچنین ضمن توجه بر لزوم آموزش و انتقال مفاهیم از طریق پارک ها، اضافه کرد: اهمیت به عرصه محیط زیست و شناخت آن در اولویت این شهربازی قرار دارد.

سید نصیری در پایان از زحمات و کمک های مهندس فرخ زاده معاون امور زائرین و گردشگری استانداری فارس، جناب آقای اکرمی رئیس سازمان بازرسی منطقه ۳ کشور و هئیت مدیره سازمان همیاری شهرداری های فارس تقدیر و تشکر به عمل آورد.

گفتنی است مراسم افتتاحیه با حضور استاندار فارس، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های فارس و مسئولین مربوطه در مهرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

 

کد خبر 216629

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید