یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ ۱۳:۰۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت آب و فاضلاب شیراز برای سومین سال متوالی بعنوان دستگاه برگزیده استان فارس، در بیست و ششمین جشنواره‌ شهید رجایی انتخاب شد.

به گزارش پیام خبر، شرکت آب و فاضلاب شیراز برای سومین سال متوالی بعنوان دستگاه برگزیده استان فارس، در بیست و ششمین جشنواره‌ شهید رجایی انتخاب شد.

دکتر محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس از تلاش های موثر آبفا شیراز جهت گذر از تنش های آبی فصل گرم قدردانی و اقدامات آبفا در حوزه ی روستایی را بی سابقه عنوان کرد.

در متن لوح تقدیری که استاندار فارس بعنوان رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی به بهمن بهروزی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آبفا شیراز اهدا کرد، آمده است: از آنجا که در اجرای مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و بر اساس نتایج حاصله از «ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ دستگاه های اجرایی استان» در مجموع امتیاز «شاخص های عمومی و اختصاصی» رتبه برتر را کسب نموده اید، بدینوسیله از همت و تلاش ارزنده ی جنابعالی و تمام همکاران محترم آن دستگاه در راستای توسعه و اعتلای استان و تحقق اهداف نقشه راه اصلاح نظام اداری، تقدیر بعمل می آید.

همچنین در این مراسم محمد علی طاهر دوست، معاون برنامه ریزی و توسعه ی سرمایه گذاری، لیلا کریمی، مدیر بودجه و برنامه ریزی و عظیمه مظفری، رئیس اداره ارزیابی عملکرد شرکت آب و فاضلاب شیراز ضمن دریافت لوح تقدیر بعنوان «عضو موثر گروه ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی استان در سال 1401» تجلیل شدند.

 

کد خبر 216945

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید