دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۲ ۱۳:۰۴
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری، منطقه 6 گفت: با تلاش شهردار و کارشناسان متخصص، شهرداری منطقه 6 موفق به دریافت گواهینامه2015 :ISO9001 در بین یازده منطقه شهرداری در سال 1402 شد.

به گزارش پیام خبر، محمدرضا بهبودی گفت: با تلاش شهردار منطقه 6 و کارشناسان متخصص شهرداری منطقه 6 موفق به دریافت گواهینامه2015 :ISO9001 در بین یازده منطقه شهرداری در سال 1402 شد.
مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری، منطقه 6 ضمن تبریک این موفقیت به همه کارکنان منطقه 6گفت: این اقدام موفق باید به سایر مناطق و سازمان‌های شهرداری تعمیم پیدا کند و برای رسیدن به این مهم لازم است از تجربیات کارشاناسان متخصص حاضر در تیم پیاده‌سازی استاندارد بین المللیISO 9001:2015 و تفکر سیستمی در مدیریت‌فرایندها بهره ببرند.

وی ادامه داد: اخذ این گواهینامه به بهبود کیفیت فرایندهای کاری کمک شایانی خواهد کرد.
شهردار منطقه6 نیز گفت: نیل به اهداف عالی مبنی بر ایجاد شهری پاک، سبز، امن، زیبا، منسجم و باهویت و افزایش سطح کمی و کیفی خدمات شهرداری از طریق استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردISO9001:2015 است.
مسعود قادری کسب این استاندارد را با، همکاری و همدلی تمام کارمندان دانست و گفت: با اعلام تعهد به مفاد این خط‌مشی کیفیت و برآورده‌سازی الزامات استاندارد بین المللی ISO9001:2015 ضمن تعریف نظام‌های انگیزشی از تمام همکاران درخواست دارم جهت‌گیری مطرح شده را درک و در مسیر چشم‌اندازهای منطقه ما را یاری کردند.
شایان ذکر است استانداردISO9001:2015 در سرفصل‌های پیشرفت و ارتقای سطح رضایت شهروندان از طریق افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده به شهروندان، بهبود زیر ساخت‌های شهری و پیشرفت و ارتقاء سطح توانمندی کارکنان به عنوان مهمترین سرمایه انسانی از طریق آموزش‌های مستمر و مفید و بهبود و افزایش اثربخشی فرآیندهای سازمانی شهرداری شیراز تعریف می شود.

 

کد خبر 220519

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید