پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. ورزشی
پنج شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۲ ۲۳:۰۷
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در پایان نخستین روز از مسابقات جودوی نوجوانان آسیا در ازبکستان، ۶ نماینده ایران در بخش دختران و پسران به روی تاتامی رفتند اما همگی با شکست مقابل رقبایشان حذف شدند.

به گزارش پیام خبر به نقل از ایسنا، در پایان نخستین روز از مسابقات جودوی نوجوانان آسیا در ازبکستان، ۶ نماینده ایران در بخش دختران و پسران به روی تاتامی رفتند اما همگی با شکست مقابل رقبایشان حذف شدند.

آندیا فلاح در وزن ۴۰- کیلوگرم دختران که ۸ جودوکار حضور داشتند در همان دور نخست مقابل اوتیپکالی از قزاقستان شکست خورد و در جدول شانس مجدد نیز به حریف هندی باخت و حذف شد.

آناهیتا موسوی در وزن ۴۴- کیلوگرم دختران نیز در همان دور نخست مقابل هونگ ون از چین تایپه شکست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت و در این مرحله نیز مقابل حریف خود از هند شکست خورد و حذف شد. در این وزن ۱۱ جودوکار حضور داشتند.

اما در بخش پسران امیرمحمد حسن نژاد در وزن ۵۰- کیلوگرم دور نخست استراحت کرد، سپس «شاوکاتوف» از ازبکستان را برد اما در نیمه نهایی مقابل نماینده عربستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در رده بندی نیز برابر نماینده ترکمنستان با امتیاز وازاری سکست خورد و از رسیدن به مدال بازماند.

در وزن ۵۵- کیلوگرم، رضا چهارمحالی در اولین مبارزه مقابل کودبوندیف از تاجیکستان شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت اما در این مرحله نیز مقابل نماینده ازبکستان شکست خورد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. ١۵ جودوکار در این وزن حضور داشتند.

متین عبادی در وزن ۶۰- کیلوگرم در نخستین مبارزه به مصاف «یوسف البرک» از کویت رفت و در کمتر از ۱۰ ثانیه حریف خود را ایپون کرد اماودر دور بعد مقابل عیساکوف از قزاقستان شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت. وی در جدول شانس مجدد ابتدا نماینده ازبکستان را شکست داد اما مقابل نماینده کشور چین تایپه شکست خورد و حذف شد.

امید پیوندی هم در وزن ۶۶- کیلوگرم در اولین مبارزه به مصاف «روسلان کازنیسف» از ترکمنستان رفت و در نهایت حریف خود را ایپون کرد. وی در مرحله یک هشتم به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست مقابل این جودوکار به جدول شانس مجدد راه یافت و در این مرحله نیز مقابل نماینده تاجیکستان بازی را واگذار و از گردونه رقابت ها کنار رفت.در این وزن ۱۴ جودوکار حضور داشتند.

 

کد خبر 220547

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید