یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۷:۳۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استاندار فارس گفت: مسئولین در معرض دید رسانه ها باشند و نظارت مردمی و رسانه ای باعث از بین رفتن فساد می شود.

به گزارش پیام خبر، دکتر محمدهادی ایمانیه، امروز در مراسم تجلیل از روابط عمومی، ادارات کل و رسانه های برتر که در سفر ریاست جمهوری بیشترین فعالیت را داشتند، با اشاره به جنایات رژیم اشغالگر قدس، گفت: در فاصله محدود این همه جنایت شکل گرفته است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه صهیونیست ها حتی به بیماران دیالیزی هم رحم نکردند و برخی از بیماران زمان اخراج از بیمارستان جان دادند، تاکید کرد: نهایت وقاحت را رژیم صهیونسیتی به نمایش گذاشته است.

وی گفت: نزول اخلاق در بشریت را شاهد هستیم باید این اتفاقات‌ توسط خبرنگاران به جوامع آزاده جهان اعلام شود.

ایمانیه افزود: هر فردی که حتی دین نداشته باشد به خود اجازه نمی دهد یک کودک را اذیت کند اما صهیونیست ها از مرام یهودیت هم بویی نبرده اند؛ به گونه ای خاخام های یهودی هم مقابل صهیونیست ها ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه کاری که رسانه ها در سفر ریاست جمهوری انجام دادند، مثال زدنی بود، خطاب به رسانه ها گفت: کاری که شما کردید ایجاد امید صادقانه بود و با شفافیت و صداقت اطلاع رسانی شد.

ایمانیه افزود: مسئولین در معرض دید رسانه ها باشند و نظارت مردمی و رسانه ای باعث از بین رفتن فساد می شود و لازم است کمک کنیم اعتماد بین دولت و ملت بیشتر شود.

خاطر نشان می شود، در پایان این مراسم رسانه ها، ادارات کل و روابط عمومی های برتر معرفی شدند، پایگاه خبری پیام خبر هم به عنوان نخستین پایگاه در رتبه بندی اطلاع رسانی سفر دولت به استان فارس شناخته شد.

 

کد خبر 220664

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید