دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
یکشنبه, ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ۱۷:۴۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سخنگوی شهرداری شیراز در پانزدهمین گزارش هفتگی عملیات آسفالت اعلام کرد؛

آسفالت‌ بیش از 51000 مترمربع معابر طی هفته پانزدهم در شیراز

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته پانزدهم، ۵۱ هزار و ۴۴۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۶ هزار و ۴۳۱ تن آسفالت شده است.

به گزارش پیام خبر، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته پانزدهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۵۱ هزار و ۴۴۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۶ هزار و ۴۳۱ تن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: تراش و ترمیم در کمربندی جنوب از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۶ و ۹ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۵ بولوار پارسیان شمالی و فرعی‌های بولوار تلاش شرقی، کوچه ۱۹ بلوار جمهوری در منطقه ۳، کوچه ۱۰ گلشن و فرعی‌های کوچه یک مطهری جنوبی در منطقه ۴، فرعی‌های خیابان شهید کشوری و فرعی‌های خیابان صاحب‌الزمان در منطقه ۵، کوچه ۳٫۲ فجر شرقی در منطقه ۹ و فرعی‌های شهرک بزین در سطح منطقه ۱۰ انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در خیابان جنب بوستان مادر در منطقه ۵ نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۱۴ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۷۳۸ هزار و ۱۴۵ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۹۲ هزار و ۵۸۷ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

 

کد خبر 220730

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید