سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. ورزشی
دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۲۰:۳۳
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس به تشریح مشکلات ورزش فارس پرداخت و گفت: وجود 500 پروژه ورزشی نیمه تمام که تکمیل آنان نیازمند بیش از 2 هزار میلیارد اعتبار است و در کنار آن تعمیر اماکن ورزشی موجود سطح استان، از مشکلات بزرگ ورزش استان است.

عبدالرحیم خداجو، در دیدار با اعضای انجمن ورزشی نویسان فارس گفت: اصحاب رسانه در کنار انتقادات راهکار های خود را ارائه دهند و جهت احقاق حقوق برای ورزش نیز مطالبه گری کنند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در این دیدار با تقدیر از تلاش های اصحاب رسانه گفت: اصحاب رسانه یکی از ستون های پیشبرد اهداف ورزش هستند و انتقادات و نقطه نظرات این قشر حائز اهمیت است.

وی افزود: از اهالی رسانه میخواهم در کنار انتقادات، پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه دهند و جهت احقاق حقوق برای ورزش نیز مطالبه گری کنند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس تاکید کرد: امروز ورزش نیازمند حمایت است و با قلم خبرنگاران رشد ورزش دیده می شود.

دکتر خداجو در بخش دیگری از سخنان خود جلب مشارکت مردم، توسعه سلامت فردی و اجتماعی، غنی سازی اوقات فراغت و کاهش آسیب های اجتماعی را گوشه از محاسن توسعه ورزش در بین تمامی افراد جامعه برشمرد.

توجه به توسعه ورزش بانوان از دیگر نکات مورد اشاره سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس بود و گفت: اگر مادران جامعه به ورزش گرایش یابند دیگر افراد خانواده نیز به سمت ورزش رفته و با تامین سلامت خانواده، سلامت جامعه نیز تضمین می‌شود، بر این اساس نگاه ما این است که یک مجموعه ورزشی تخصصی ویژه بانوان در سطح استان ساخته و در اختیار بانوان گرانقدر قرار گیرد.

وی افزود: امروزه صنعت ورزش می‌تواند باعث پویایی اقتصادی شود و باید به ورزش به عنوان یک صنعت بنگریم.

دکتر خداجو در بخش پایانی سخنان خود به تشریح مشکلات ورزش فارس پرداخت و گفت: وجود 500 پروژه ورزشی نیمه تمام که تکمیل آنان نیازمند بیش از 2 هزار میلیارد اعتبار است و در کنار آن تعمیر اماکن ورزشی موجود سطح استان، از مشکلات بزرگ ورزش استان است و رفع این مشکلات همت جمعی می طلبد و از اهالی رسانه نیز می خواهیم یاری رسان این مجموعه باشند.

در ابتدای این دیدار ورزشی نویسان حاضر در جلسه هرکدام به بیان دیدگاه خود پرداختند.

قاسم محمدی ضمن تبریک انتصاب خداجو به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان فارس از مسئولین استان به ویژه استاندار فارس و نمایندگان مجلس و همینطور وزیر ورزش درخواست کرد با عنایت به اینکه دکتر خداجو از جنس ورزش و با سابقه ورزشی است هرچه زودتر حکم مدیرکلی وی صادر تا ورزش فارس از این بلاتکلیفی خارج و با همت جمعی بتوان در جهت رونق ورزش فارس گام های اساسی برداشت.

رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس همچنین گفت: تعداد اعضای انجمن قریب به ۸۷ نفر هستند که همگی در زمره خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان ورزشی، گزارشگران و اصحاب رسانه ملی در بخش ورزش ‌وجوانان هستند که با توجه به نیاز انتقادات سازنده همراه با ارائه راهکار مناسب را بیان خواهند کرد.

در این جلسه منصور سپهری، سعید فقیری، مجید عجم پور، سید کمال پاک فطرت، حسین امیری، سینا جمشید پور، سمیه یگانه و نجمه جعفری و کاظمی مدیر روابط عمومی اداره کل حضور داشتند که به بیان خواسته های انجمن در جهت پیشرفت و رونق ورزش پرداختند.

 

کد خبر 220804

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید