پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ | ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ۱۱:۳۵
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت مخابرات ایران به مناسبت فرا‌رسیدن سال نو، بسته‌های ترافیکی هفت‌سین را به تمام مشتریان اینترنت پرسرعت خود در حجم‌های متنوع ارائه می‌دهد.

به گزارش پیام خبر، شرکت مخابرات ایران به مناسبت فرا‌رسیدن سال نو، بسته‌های ترافیکی هفت‌سین را به تمام مشتریان اینترنت پرسرعت خود در حجم‌های متنوع ارائه می‌دهد.

با توجه به فرارسیدن ایام نوروز سال ۱۴۰۳، تمام مشتریان اینترنت باند پهن این شرکت در همه بسترهای ADSL ،VDSL و FTTH می توانند از بسته های ترافیکی «هفت‌سین پر‌گیگ مخابرات» استفاده نمایند.

بر این اساس، بسته های ترافیکی هفت‌سین در حجم‌های متنوع با قیمت‌های مناسب و به صرفه، برای مشتریان پیش‌پرداخت و پس‌پرداخت قابل خریداری و استفاده است.

این گزارش می‌افزاید، بسته های هفت‌سین از ۳ روز از زمان خرید تا ۳۰ روز از زمان خرید و همچنین در برخی بسته ها تا پایان مدت قرارداد مشتریان، قابل استفاده است.

مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات در سراسر کشور می توانند برای خرید این بسته‌ها از طریق کد دستوری#۲۰۲۰*، پنل کاربری اینترنت پر سرعت مخابرات به نشانی adsl.tci.ir و سامانه مخابرات من به نشانی my.tci.ir مراجعه و بسته های موردنظر خود را خریداری نمایند.

جزئیات این بسته‌ها، حجم ارائه شده و هزینه آن‌ها در جدول زیر به صورت کامل ارائه شده است:

بسته‌ های ترافیکی هفت‌ سین مخابرات

 

کد خبر 227799

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید