پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ | ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ ۱۳:۲۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شهردار منطقه یازده خدمت رسانی به مسافرین در کمپ سعدیه را بیش از ۴۵۰۰ مسافر اعلام کرد و گفت: ستاد خدمات سفر شهرداری منطقه یازده با تلاش شبانه روزی ضمن آماده سازی و تجهیز سالن ها پیش از نوروز در طول تعطیلات نیز به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی و پذیرش مسافران بوده است. 

به گزارش پیام خبر، علی فراشییان خدمت رسانی به مسافرین در کمپ سعدیه را بیش از ۴۵۰۰ مسافر اعلام کرد و گفت: ستاد خدمات سفر شهرداری منطقه یازده با مدیریت واحد فنی و عمرانی این منطقه، با تلاش شبانه روزی ضمن آماده سازی و تجهیز سالن ها پیش از نوروز در طول تعطیلات نیز به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی و پذیرش مسافران و زائران سومین حرم اهل بیت(ع) بوده است. 


شهردار منطقه یازده پذیرش مسافرین را در این سالن با اجازه نصب چادر مسافرتی هر شب به طور معمول ۱۱۰ چادر دانسته و گفت: تا پایان تعطیلات نوروز و تا ۱۵ فروردین ماه ستاد خدمات سفر این منطقه فعال بوده و آماده پذیرش مسافرین خواهد بود.

گفتنی است دو بوستان نماز و سایه به صورت روباز با مدیریت واحد اجرایی و خدمات امور شهر منطقه یازده نیز پذیرای مسافران نوروزی بوده است، که بیش از ۴۰۰۰ چادر مسافرتی در بوستان ها استقرار یافت و حدود ۱۰۰۰ چادر مسافرتی در مساجد و حسینیه های سطح منطقه در ایام بارندگی مستقر شد.

 

کد خبر 228469

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید