پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ | ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. گردشگری
یکشنبه, ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۱۴:۰۲
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نی‌ ریز از استقبال مسافران نوروزی و کوهنوردان و سنگ‌نوردان سراسر کشور از جاذبه طبیعی هفت حوض در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حمیدرضا هادی گفت: هفت‌حوض نام یکی از جاذبه‌ای طبیعی در شهرستان نی‌ریز است که به دلیل بکر بودن به مقصد جدیدی برای گردشگران تبدیل‌شده است.

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نی‌ریز افزود: این جاذبه کاملاً طبیعی که پس از بارش رحمت الهی جان تازه‌ای یافته چشم هر بیننده و گردشگری را به خود محصور کرده است.

هادی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نی‌ریز هرساله به دنبال گشودن دریچه جدیدی به روی گردشگران و معرفی مقاصد متفاوتی است افزود: امسال جاذبه طبیعی هفت‌حوض که در مسیر آبراهه خود هفت‌حوض طبیعی را در دل خود ای داده، منظره‌های بسیار زیبا را برای گردشگران به وجود آورده و پذیرای این عزیزان است.

وی افزود: این جاذبه طبیعی در ضلع غربی آبشار تارم بلندترین فصلی خاورمیانه قرارگرفته که این روزها یکی از مقاصد اصلی گردشگری نی‌ریز محسوب می‌شود و کوهنوردان و سنگ‌نوردانی از سراسر کشور برای دیدن و پیمودن مسیر این جاذبه زیبا به نی‌ریز سفرکرده‌اند.

 

کد خبر 228522

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید