پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ | ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. مذهبی
چهارشنبه, ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ ۰۴:۴۸
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استاندار فارس، نمایندگان مجلس و مدیران فارس همزمان با سومین شب از لیالی قدر در برنامه احیای خودرویی حضور یافتند و از نزدیک از عوامل برگزار کننده این احیا قدردانی و حمایت کردند.

به گزارش پیام خبر، استاندار فارس، نمایندگان مجلس و مدیران فارس همزمان با سومین شب از لیالی قدر در برنامه احیای خودرویی حضور یافتند و از نزدیک از عوامل برگزار کننده این احیا قدردانی کردند.

استاندار فارس در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تقدیر و تشکر برای برگزاری چنین مراسمی که با فکر و اندیشه بدیع همراه بوده است گفت: حمایت کامل خودم را از مراسم احیای خودرویی اعلام میکنم و اگر با اداراتی مشکلاتی داشتید استانداری سعی میکند موانع را برطرف سازد.

دکتر محمد هادی ایمانیه با تایید اینکه فضای پارکینگ پارک کوهستانی دراک می‌تواند مکان مناسبی برای برگزاری مراسمات ملی و مذهبی دیگر باشد اظهار داشت: از برگزاری چنین برنامه هایی که شهروندان به صورت گسترده و خانوادگی خصور پیدا می کنند استقبال و در حد توان کمک می کنیم.

مراسم احیای خودرویی مراسمی خانواده محور است 

در ادامه ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم معنوی حضور پیدا کردند و در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص این برنامه تصریح کرد: زمانی با پدیده کرونا رو به رو شدیم مراسم احیای خودرویی اقدام خوب و ارزشمندی بود که خانواده را در کنار هم در این مراسم معنوی و مذهبی حاضر کرد.

وی ادامه داد: این مراسم یکی از کارهای خوب با ارزشی است که همراه با تنوع، نوآوری و ابتکار عمل همراه بود که جمعیت دلدادگان حضرت علی اکبر(ع) تواست به خوبی اجرا کند.

عزیزی ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند در شیراز گفت: هیچ کجای کشور این اقدام بدیع و نو را نداریم؛ شیراز همیشه در اقدامات این چنینی پیشتاز بوده است. 

این مقام مسئول با بیان اینکه مراسم احیای خودرویی از نظر میزان حضور بیشترین استقبال را داشته است افزود: 

این مکان ظرفیت سازی شده تا شهروندان به صورت خانوادگی در کنار هم دست به دعا بردارند که بیشترین دستاورد این برنامه خانواده محور بودن آن با معنویت بالا است.

عزیزی ضمن تاکید بر لزوم الگو برداری مسئولان از چنین برنامه ای اظهار داشت: مسئولان باید از این مراسمات مذهبی حمایت، پشتیبانی و کمک کنند و  تلاش کنند این اقدامات که رویکرد خانواده محور ی دارد توسعه پیدا کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اقدام جمعیت دلدادگان حضرت علی اکبر(ع) را شایسته تقدیر و سپاس دانست و افزود: وظیفه دارم به سهم خودم از این چنین مراسماتی کمک پشتیبانی و موانع را برداریم و به نظر بنده اگر کسی بخواهد این مراسم را تعطیل کند باید در نگاه خود بازنگری کند.

نجابت نماینده مجلس نیز از برگزاری احیای خودرویی طی چندین سال تقدیر و تشکر کرد و گفت: اگر بشود کار محدود به شب احیا نکرد و برنامه های دیگری نیز اجرا شود کاملا حمایت میکنم.

 

کد خبر 228658

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید