دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری | ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. ورزشی
سه شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۷:۵۱
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آیین اختتامیه مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز در سالن ورزشی پهلوانان نصیری برگزار و تیم‌های مدیریت پسماند، معاونت محیط زیست و خدمات شهری و ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.

به گزارش پیام خبر، آیین اختتامیه مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز در سالن پهلوانان نصیری شیراز برگزار و درنهایت تیم‌های مدیریت پسماند، معاونت محیط زیست و خدمات شهری و ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.

آرش فرج زاده در این آیین با اشاره به اینکه این مسابقات با حضور ۲۰ تیم از ۲۰ پایگاه بسیج شهدای شهرداری شیراز طی ۵۰ روز برگزار شد، اظهار کرد: حدود سه هزار بسیجی شهرداری شیراز هم‌زمان با فعالیت‌های خدمت‌رسانی، فعالیت‌های ورزشی را انجام می‌دهند.

قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز گفت: حفظ روحیه ورزشی جزو برنامه‌های پیش روی بسیجیان شهرداری است و امروز هم با حضور مسئولین رده‌بالای حوزه بسیج و سپاه این مسابقات به پایان رسید و امسال هم به‌صورت ادواری در چارچوب مسابقه دیگر ورزشی برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: در حوزه بسیج برادران و خواهران جدا از آمادگی جسمانی موضوع ورزش برای افزایش روحیه و انسجام‌بخشی موردتوجه قرار می‌گیرد و این مسابقات از بهمن‌ماه آغاز شد و با توجه به اینکه مسابقات به نوروز برخورد کرد و به خاطر خدمت‌رسانی دوستان شهرداری در ایام نوروز، مسابقات پایانی در این روز برگزار شد.

وی گفت: تیم‌های بسیج شهرداری هم خدمت به مردم و هم با ورزش روحیه خود را به‌خوبی حفظ می‌کنند.

فرج‌زاده ضمن تقدیر از بسیج استان، هیئت فوتبال شیراز، کمیته فوتسال و کمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان شیراز، گفت: این مسابقات با تلاش دوستان با صحت و سلامت برگزار شد.

سرهنگ مجید علی پور، نیز گفت: این دوره از مسابقات فوتسال با ابتکار حوزه بسیج مقاومت شهدای شهرداری شیراز، از بهمن تا ماه مبارک رمضان اجرا شد با توجه به فعالیت‌های خدمت‌رسانی در نوروز، مسابقات نهایی به مناسبت هفته شیراز اجرا شد.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در قرارگاه محرمیت زدایی احمد بن موسی (ع) گفت: کارهای این‌چنینی قابل‌تقدیر است و باعث روحیه شورونشاط و ایجاد فضای فرهنگی می‌شود و پیش‌ازاین هم با همکاری قرارگاه حضرت احمد بن موسی(ع) مسابقات بین محلات برگزار شد.

وی با تصریح بر تعامل بین حوزه بسیج مقاومت شهدای شهرداری و قرارگاه محرومیت‌زدایی حضرت احمد بن موسی(ع) افزود: باید از ظرفیت‌های مختلف استفاده شود تا روحیه نشاط‌آفرینی افزایش یابد.

بنابراین گزارش، این دوره از مسابقات با عنوان دومین دوره مسابقات فوتسال بسیج شهرداری شیراز با حضور ۲۰ تیم از پایگاه‌های مقاومت بسیج سازمان‌ها، معاونت‌ها و مناطق شهرداری شیراز برگزار شد.

این مسابقات در چهار گروه پنج تیمی برگزار شد و درنهایت ۴ تیم مدیریت پسماند، معاونت محیط زیست و خدمات شهری، بسیج شهرداری و ادارات کل ماشین‌آلات شهرداری شیراز جزو ۴ تیم نهایی بودند که درنهایت تیم مدیریت پسماند، معاونت محیط زیست و خدمات شهری و تیم ماشین‌آلات شهرداری شیراز به ترتیب اول تا سوم شدند و جام اخلاق هم به تیم بسیج شهرداری شیراز تعلق گرفت.

 

کد خبر 230228

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید