دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری | ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
یکشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۴۱
زمان مطالعه: 3 دقیقه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مدیران باید شفافیت ملاک اصلی در حوزه اطلاع رسانی داشته باشند.

به گزارش پیام خبر، اسماعیل قزل سفلی، امروز در جمع اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی گفت: کار روابط عمومی ها کار سخت و طاقت فرسایی است و با امکانات کم مجاهدت می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به اینکه نقش حداقلی روابط عمومی، اطلاع رسانی است، توجیه کردن عملکرد سازمانی روابط ها جز نقش حداقلی است، گفت: نقش حداکثری اینست که در سیاست گذاری های سازمان خودتان نقش داشته باشید.

قزل سفلی با تاکید بر اینکه روابط عمومی آینه عملکرد سازمان است، افزود: توصیف گری، تحلیل گری و بررسی عملکردها نقش دیگر شماست که رسانه های جمعی در این راه باید کنار شما باشند و جاده باید به صورت 2 طرفه باشد.

وی گفت: شان زیادی باید برای مخاطب در نظر بگیرند، در نقش حداکثری وظیفه تبیین دستاوردها و فعالیت ها را داشته باشند.

قزل سفلی گفت: مدیران باید شفافیت ملاک اصلی در حوزه اطلاع رسانی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه ظرفیت ها استان فارس، ظرفیت بی بدیلی در حوزه رسانه ها دارند، تاکید کرد: رسانه های فارس علاقمندند در تعامل به پیشرفت استان کمک کنند و نقد دلسوزانه دارند.

قزل سفلی گفت: اگر مدیری در یک سازمانی از این ظرفیت نخواهد استفاده کند، آن مدیر مشکل دارد و این مهم را باید قدر بدانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: ابرپروژه دولت، ارتقا اعتماد مردم است و راهبرد آن امید و نشاط افزایی است و حق نداریم ناامیدی را تسری دهیم و دشمن در تلاش است از ظرفیت رسانه استفاده کند و بین داشته ها مردم و خواسته ها آنان فاصله ایجاد کند و اگر در این میان ما خوب تبیین نکنیم و دشمن به هدفش می رسد.

وی با اشاره به اینکه امروز صهیونیست ها امید به گنبد آهنین ندارند، گفت: ما با موشک نقطه زن آنان را ناامید کردیم و امروز باید با نقطه زنی رسانه ای باعث عقب نشینی دشمن شویم.

قزل سفلی گفت: هرجا با مردم رو راست بودیم مردم کمک کردند، در کرونا و جنگ مردم کمک کردند، ما مشکلات داریم مردم ما خوب هستند به شرطی که با آنان رو راست باشیم و این مسیر را ارتقای امید آفرینی و اعتماد سازی را باید توسط روابط عمومی ها و رسانه ها شکل دهند.

وی گفت: هر فصل مدیران کل، یک نشست صمیمی گفتگو محور با رسانه ها داشته باشند و مدیران باید در این رابطه بررسی شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: الان زمین جنگ، در فضای مجازی و رسانه هست.

خاطر نشان می شود، در ادامه این مراسم مدیران رسانه ها و مدیران روابط عمومی به بیان نظرات خود پرداختند.

 

کد خبر 230899

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید