پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۲۰:۱۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سخنگوی شهرداری شیراز گفت: تورهای شهروندی عمران و پیشرفت با محوریت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز و همکاری بخش‌های مختلف شهرداری این کلان‌شهر برگزار می‌شود که این هفته مورد استقبال دانشجویان دانشگاه‌های شیراز واقع شد.

به گزارش پیام خبر، رضا جاویدی اظهار کرد: تور شهروندی عمران و پیشرفت توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری این کلان‌شهر و باهدف آگاهی شهروندان از نحوه اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگ ‌مقیاس برگزار می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز افزود: تورهای شهروندی عمران و پیشرفت در سال جاری میزبان اقشار مختلف است که این هفته مورد توجه دانشجویان دانشگاه‌‌های الزهرا، شهید باهنر و زند شیراز واقع شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بیان کرد: پروژه‌های خط ۳ مترو و تقاطع غیرهمسطح قائم-رحمت مقصد دانشجویان دانشگاه‌های شیراز در تورهای شهروندی این هفته بود.

جاویدی گفت: دانشجویان در رشته‌های مختلف در این بازدیدها با ترکیب دانش فنی و تخصصی در حوزه ساخت‌وساز، نحوه اجرای پروژه‌های عمرانی و موانع پیش روی آن در ابعاد مختلف که به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند، آشنا می‌شوند.

وی عنوان کرد: مدیریت شهری بسترهای لازم را برای ارتباط با اقشار مختلف و تخصصی فراهم کرده است که این تورها نیز با بهره‌گیری از فرصت‌های مختلف به‌ویژه در عرصه عمرانی می‌تواند باشد.

سخنگوی شهرداری شیراز اضافه کرد: تورهای شهروندی عمران و پیشرفت با محوریت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز و همکاری بخش‌های مختلف شهرداری این کلان‌شهر برگزار می‌شود.

جاویدی گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در این بازدیدها می‌توانند روزانه در تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ علاقه‌مندی خود را برای حضور اعلام و نام‌نویسی کنند.

 

کد خبر 230979

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید