دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری | ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۲۰:۳۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی، از زحمات تمامی همکاران این شرکت در جریان برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پیام خبر، مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی، از زحمات تمامی همکاران این شرکت در جریان برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشکر و قدردانی کرد، در این پیام آمده است:

با تقدیر ویژه از زحمات همه همکاران در بخش‌های ثابت و سیار اعم از معاونان، مدیران، کارکنان، همکاران در تمامی مناطق و مراکز و سایت‌ها و همچنین مسئولان NOC های ثابت و سیار و به‌ویژه همکاران ۱۵ استانی که در برگزاری انتخابات تمام‌الکترونیک سنگ تمام گذاشتند، قدردانی و این زحمات را مایه خیر و برکت شخصی و جمعی در خدمت به مردم عنوان کرد.

در این پیام آمده است؛ از یکایک مدیران و همکاران و دست‌اندرکاران ارتباطات که علاوه بر حضور پررنگ در کنار سایر هموطنان در صحنه انتخابات، با تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی و مدیریت شایسته، موجبات ثبات و پایداری ارتباطات مخابراتی و بستر سازی و سهولت دسترسی به شبکه ارتباطات در جریان برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس را فراهم کردند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در ۲۰۸ حوزه انتخابیه سراسر کشور برگزار شد که انتخابات ۲۲ حوزه به مرحله دوم کشیده شد.

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ با رقابت برای ۴۵ کرسی از ۲۹۰ کرسی مجلس شورای اسلامی در ۱۵ استان کشور در حال برگزاری ست. / مخابرات منطقه فارس

 

کد خبر 230983

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید