دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری | ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۰۹:۲۵
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استاندار فارس گفت: روابط عمومی ها آنچه که در سازمان روی می دهد را سریع و با سلیقه خوب اطلاع رسانی کنند و اتفاقات خوب و امیدبخش سازمان ها را منتشر کنند تا نور امید که در مردم ما زنده شده، روشن تر کند.

به گزارش پیام خبر، محمدهادی ایمانیه، امروز در همایش «هوش مصنوعی و تحول در روابط عمومی» که در سالن شهید امامی استانداری فارس برگرار شد، گفت: استان فارس در حوزه روابط عمومی رتبه اول را کسب کرد که همت شما عزیزان بوده است.

استاندار فارس با یادآوری این مطلب که بررسی کنید جایگاه واقعی که شایسته نام، توانمندی، سلیقه و توان خود هست کجا هست که باید با برنامه ریزی به آن دسترسی پیدا کنید، کفت: من خوب را دشمن عالی می دانم، چون به خوب بسنده کردن باعث می شود به عالی نرسیم.

وی با اشاره به اینکه باید با امیدواری پیش رفت، افزود: عملکرد خوبی انجام شده است و بسیار جا دارد کنار هم قرار بگیرید تا با هم افزایی بتوان به نتیجه مهمی دست یافت.

ایمانیه با اشاره به اینکه در موضوعات رفاهی هم می توانند در کنار هم قرار گیرند، یادآور شد: موضوع صندوق قرض الحسنه را حمایت کنید چون این مسئله بسیار بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ایمانیه تاکید کرد: روابط عمومی ها آنچه که در سازمان روی می دهد را سریع و با سلیقه خوب اطلاع رسانی کنند و اتفاقات خوب و امیدبخش سازمان ها را منتشر کنند تا نور امید که در مردم ما زنده شده، روشن تر کند.

وی گفت: جمع شدن همه پیشنهادها و رفع نقاط ضعف باعث می شود تا استان فارس پیشرو باشد، هر روز حداقل یک خبر امیدوار کننده را باید داشته باشیم چرا که دشمنان تلاش می کنند که از هر اتفاقی یک نقطه ضعف را برجسته کنند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه انسان بدون نقص وجود ندارد و تنها اهل بیت (ع) بدون نقص بودند، اظهار کرد: دنبال موج های کاذب و دروغین نبودیم و موج های مثبت و واقعی را به شکل صادقانه ایجاد کنید که فرصتی برای فرصت طلبان ایجاد نکند.

 

کد خبر 231015

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید