دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
جمعه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۲۱
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کارشناس روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان فارس نوشت: روابط عمومی ها، گاهی در قامت یک دیپلمات برای آبروی سازمانی در میدان تلاش می‌کنند، گاهی هنرمندانه بر بیلبوردهای شهری نقش و طرحی نو در می‌اندازند.

به گزارش پیام خبر، مهدی طاهری، کارشناس روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان فارس در یادداشتی نوشت: روابط عمومی مجموعه ای است از هنر و هنر و هنر که جمع می شود در نگاه عاشقانه ای از جنس حوصله، خلاقیت و عشق؛ ما با طلوع خورشید طلایی رنگ تا انتهای شب نقره‌ای فام که شهر در سکوت و آرامش فرو می رود، ذهن و جسم و روحمان با کار عجین شده است، معجونی از زندگی و کار بی وقفه ...

ما روابط عمومی ها، گاهی در قامت یک دیپلمات برای آبروی سازمانی در میدان تلاش می‌کنیم، گاهی هنرمندانه بر بیلبوردهای شهری نقش و طرحی نو در می‌اندازیم و گاهی در قامت یک مهندس از پل و تقاطع بالا می‌رویم و از سطح سیمانی قرن حکایت می‌کنیم.

ما یک خانواده‌ایم که شاید بعضا در حوزه‌های مختلف هم کار می‌کنیم اما موفقیت‌مان جز با همکاری، همدلی، یاری و مهربانی میسر نمی‌شود.

ما آدم‌های پشت صحنه‌ایم که ۳۶۴ روز از سال را تلاش می‌کنیم و تنها یک روز به خودمان اختصاص دارد و آن ۲۷ اردیبهشت است ...

فرا رسیدن این روز را به شما استاد فرهیخته و بزرگوار صمیمانه تبریک و شادباش عرض کرده و از خداوند منان برای جنابعالی بهترین حال را خواستارم، این روز میمون، فرخنده و خجسته بر شما مبارک باد.

 

کد خبر 231184

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید