دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
چهارشنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۱۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آثار برگزیده شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی هفته ملی جمعیت 1403 در مدیریت سلامت خانواده جمعیت و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایش گذاشته شد.

به گزارش پیام خبر، دکتر محمدرضا کریمی ضمن بازدید از آثار برگزیده این مسابقه گفت: هفته ملی جمعیت، فرصتی ارزشمند برای تمرکز و توجه هر چه بیشتر بر اهمیت موضوع جوانی جمعیت است.

معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هدف از این مسابقه را پرداختن به سبک زندگی و تشویق هنرمندان نوجوان به ترسیم خانواده ایرانی اسلامی در قالب نقاشی عنوان کرد و افزود: «معایب تک فرزندی»، «آداب و سنن»، «آئین و ابعاد مختلف زندگی در قالب خانواده» که اصلی ترین نهاد اجتماعی و مامن آرامش و پرورش کودکان و نوجوانان ایران زمین است، از موضوعات و مضامین آثار دریافتی بود.

وی ادامه داد: فراخوان این مسابقه، دوزادهم اردیبهشت سال جاری منتشر و آثار به صورت فیزیکی و مجازی در هفته ملی جمعیت 1403 به مدیریت سلامت جمعیت و خانواده معاونت بهداشت دانشگاه ارسال شد.

دکتر کریمی اعلام کرد: از بین تمامی آثار ارسالی، 20 اثر منتخب به نمایش گذاشته شد و از برگزیدگان این مسابقه تقدیر می شود.

این مقام مسئول در معاونت بهداشت دانشگاه با تاکید بر اهمیت تبیین، توجیه و اقناع افکار عمومی در زمینه جوانی جمعیت گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته ملی جمعیت سال جاری، مسابقات متعدد نقاشی، ورزشی، داستان نویسی با همکاری مشترک شبکه های بهداشت و درمان و ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق شهرستان ها برگزار شد.

 

کد خبر 232300

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید