سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۷
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سیستم پاسخگویی تعاملی و هوشمند(IVR) در حوزه مالی مخابرات با سرشماره ۲۰۲۶، پس از کنترل‌های نهایی، راه اندازی شده و اکنون، آماده استفاده و بهره‌مندی ذی‌نفعان در مباحث مربوط به سهام اخابر و مجامع شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش پیام خبر، سیستم پاسخگویی تعاملی و هوشمند (IVR) در حوزه مالی مخابرات با سرشماره ۲۰۲۶، پس از کنترل‌های نهایی، راه اندازی شده و اکنون، آماده استفاده و بهره‌مندی ذی‌نفعان در مباحث مربوط به سهام اخابر و مجامع شرکت مخابرات ایران است.

پس از بررسی‌های فنی و احصاء نیازمندی‌های سهامداران، زیرساخت لازم برای طراحی سیستم پاسخگویی تعاملی ویژه امور سهام مخابرات، طراحی و انجام شد و اکنون «سیستم تعاملی» IVR سهام، به طور کامل برای ذی‌نفعان راه اندازی شده است.

سهامداران و ذی‌نفعان می‌توانند با شماره‌گیری ۲۰۲۶، در هر ساعتی از شبانه روز، ضمن تسهیل و تسریع در پاسخگویی به امور سهام و مطالبات مالی، از آخرین وضعیت سهام اخابر، به‌روز رسانی‌ها و اطلاعیه‌های مربوط به برگزاری مجامع عمومی شرکت در اسرع وقت با خبر شوند.

همچنین، با راه اندازی سامانه پاسخگویی تعاملی و هوشمند حوزه سهام شرکت مخابرات ایران، ضمن رعایت اصول دستورالعمل حاکمیت شرکتی که منجر به افزایش رتبه شرکت در پایبندی به دستورالعمل مذکور در بین شرکتهای بورسی می‌شود، ارتباط سهامداران با کارشناسان، مسئولین و مدیران مرتبط در حوزه سهام و بازار سرمایه، تعاملی و شفاف‌تر خواهد شد. / مخابرات منطقه فارس

 

کد خبر 232613

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید