دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آیین امضای قراردادهای خرید تجهیزات بومی اولویت‌دار شبکه ملی اطلاعات و توسعه صادرات با بیان اینکه شرکت مخابرات به عنوان بزرگترین اپراتور کشور مدافع شرکت‌های تولیدکننده و دانش‌بنیان در کشور است، گفت: تقویت و حمایت از شرکت مخابرات، کلید رشد ارتباطات در کشور است و ان‌شاءالله با عنایت خداوند متعال بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

به گزارش پیام خبر، مهندس مجید سلطانی، صبح امروز در مراسم امضای قرارداد خرید تجهیزات شبکه از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی که با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری و عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد با تاکید بر فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری در مورد تولید، افزایش آن و رونق و مشارکت مردمی گفت: هیئت مدیره مخابرات با حمایت از تولید داخلی، همواره تمامی برنامه‌ها و تحولات شرکت را معطوف به اجرای این فرامین کرده‌اند و در سطح ملی نیز اقتصاد کشور به تولید در جهت توسعه ارتباطات گره خورده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه فرهنگ استفاده از تولید داخلی در شرکت مخابرات نهادینه شده است، گفت: با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان، برای ارتقاء، نوسازی و بازسازی شبکه استان‌های خراسان رضوی و اصفهان سرمایه‌گذاری شده که ان‌شاءالله با عنایت خداوند متعال در آینده نزدیک شاهد پیاده‌سازی و ارتقاء شبکه انتقال در این دو استان خواهیم بود.

مهندس سلطانی با اشاره به هفته ارتباطات تصریح کرد: شرکت مخابرات با یاری شرکت‌های دانش‌بنیان، تحولات خوبی در بخش ثابت فراهم می‌کند.

وی افزود: ان‌شاءالله مخابرات با حمایت بیشتر ازشرکت‌های تولیدکننده، شاهد پروژه‌های بزرگتر باشد و توان مالی شرکت افزایش یابد تا نظام و کشور با ارتباطات پایدار به رشد اقتصادی خوبی دست پیدا کند. / مخابرات منطقه فارس

 

کد خبر 232614

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید