دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
چهارشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۳۱
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر مخابرات منطقه فارس از آمادگی زیرساخت‌های مخابراتی برای برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش پیام خبر، جلسه بررسی آمادگی مخابرات منطقه فارس، با حضور مهندس فرشید ایزدی، مدیر منطقه، معاونین، مدیران و روسای اداره مخابرات شهرستان ها و روسای مراکز روز سه شنبه مورخ 12 تیرماه 1403 در سالن ویدئو کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار شد.

مهندس ایزدی در این جلسه بر ارتباط مستمر و سازنده روسای اداره مخابرات شهرستان ها با فرمانداری ها و شورای اداری شهرستان مربوطه تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به برگزاری انتخابات های برگزار شده در چند ماه اخیر توجه ما به اتفاقات آسیب زا باید بیشتر باشد و خدایی نکرده کوتاهی که ناشی از اطمینان خاطر است پیش نیاید. مراقب حملات سایبری و خرابکاری های فیزیکی بوده و موارد مشکوک را گزارش دهید.

مهندس ایزدی ضمن تاکید بر اهمیت حضور همگانی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: با تلاش کارکنان مخابرات استان و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های فنی صورت گرفته در ایجاد شبکه‌های ارتباطی و مخابراتی مناسب، زیرساخت‌های لازم برای برقراری ارتباطی امن و پایدار در روز انتخابات ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ در سطح استان فارس به نحو مطلوب فراهم می باشد.

 

کد خبر 233958

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید