دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۱۰
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در میز خدمت اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز که با حضور ابراهیم کمالی نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز به‌منظور پاسخگویی مناسب به در خواست‌های مردمی در منطقه ۶ برگزار شد، اقدامات لازم در خصوص رفع مشکلات و درخواست‌ها و همچنین پیگیری و مرتفع شدن آن صورت گرفت.

به گزارش پیام خبر، در میز خدمت اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز به‌منظور پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مردمی در منطقه ۶ برگزار شد، اقدامات لازم در خصوص رفع مشکلات و درخواست‌ها و همچنین پیگیری و مرتفع شدن آن صورت گرفت.

میز خدمت اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز با حضور ابراهیم کمالی نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز، نادر ترکمانی‌نژاد مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز، قاسم حسن‌پور فرد مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز، مسعود قادری شهردار منطقه ۶ و مسئولان، جهت پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مردمی در شهرداری منطقه ۶ برگزار شد.

نظام‌مند کردن املاک شهرداری شیراز و پیگیری و رفع مسائل و مشکلات شهروندان از اهداف برپایی میزهای خدمت اداره کل املاک و مستغلات در مناطق شهرداری شیراز است و به‌صورت دوره‌ای در سطح مناطق برگزار می‌شود.

 

کد خبر 234028

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید