دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۱۳
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مشاور شهردار شیراز در امور ایثارگران با تصریح بر اهمیت ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت گفت: تسهیل و تسریع خدمات‌رسانی به ایثارگران از اولویت‌های شهرداری این کلان‌شهر است.

به گزارش پیام خبر، محمدمهدی اسماعیلی ابهری در جلسه رابطین ایثارگران ادارات تابعه شهرداری شیراز اظهار کرد: در هرکدام زیرمجموعه‌های شهرداری شیراز یک نفر تحت عنوان رابط امور ایثارگران با هدف ایجاد پل ارتباطی ایثارگران معزز با مدیران ارشد مدیریت شهری و با رویکرد حل و فصل مسائل سازمانی این عزیزان معرفی شده است.

مشاور شهردار شیراز در امور ایثارگران با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت افزود: ایثارگران، انسان‌های وارسته‌ای هستند که برای دفاع از انقلاب و جمهوری اسلامی ایثار کرده‌اند.

وی بیان کرد: با همراهی رابطین ایثارگران تمام تلاش خود را جهت پیگیری، تسهیل و تسریع ارائه خدمات به ایثارگران شاغل در شهرداری و مراجعین ایثارگر به کار خواهیم بست.

اسماعیلی‌ابهری در ادامه به بیان اهداف و محورهای فعالیت امور ایثارگران در سال جاری پرداخت و اظهار امیدواری کرد: با همکاری و همفکری رابطین ایثارگران بتوانیم شاهد تکریم و خدمت‌رسانی هرچه بهتر و شایسته‌تر به خانواده بزرگ ایثارگران باشیم.

 

کد خبر 234029

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید