دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. ورزشی
جمعه, ۱۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۲۶
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نایب رئیس فدراسیون فوتبال از احتمال میزبانی تیم ملی از حریفان آسیایی در کشور ثالث خبر داد.

به گزارش پیام خبر به نقل از ورزش سه، در روزهای گذشته که بحث تجهیز ورزشگاه‌های فوتبال ایران پیش آمده، موضوع ترمیم و آماده‌سازی ورزشگاه آزادی هم یکی از بحث‌های مهم به‌شمار می‌رود. در این خصوص با توجه به نقص‌های موجود در آزادی نگرانی‌هایی بابت میزبانی تیم ملی به وجود آمده است.

تیم ملی ایران روز 15 شهریورماه در اولین بازی از انتخابی جام جهانی میزبان قرقیزستان است و نگرانی‌هایی درباره آماده نشدن ورزشگاه آزادی تا آن تاریخ پیش آمده است.

محمدمهدی نبی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی

مهدی محمدنبی، در این باره گفت: «تا روز چهارشنبه زمان داشتیم تا استادیوم میزبان خود را اعلام کنیم و این کار را کردیم. ورزشگاه آزادی را اعلام کردیم. امیدواریم تا شهریورماه بر اساس تاکیدی که وزیر ورزش داشتند این ورزشگاه به بازی اول برسد. بودجه این کار را هم آقای وزیر تخصیص دادند.»

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی در ادامه خبر از احتمال بازی در کشور ثالث خبر داد و گفت: «اگر خدای ناکرده در بحث میزبانی و به خصوص در بحث آماده‌سازی برای استفاده از VAR ورزشگاه آزادی مهیا نشود، میزبانی را از دست خواهیم داد و مجبوریم در کشور دیگری بازی کنیم.»

محمدنبی در پایان افزود: «از مسئولان شرکت توسعه و تجهیز استدعا دارم که تلاش‌های لازم را انجام بدهند و ورزشگاه تا قبل از شهریورماه آماده شود.»

 

کد خبر 234087

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید