دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. گردشگری
شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۱۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از آغاز فراخوان سومین دوره‏ جشنواره‏ بین‌المللی چندرسانه‌‏ای میراث فرهنگی کشور از 16 تیرماه جاری خبر داد.

محمد ثابت اقلیدی از آغاز فراخوان سومین دوره‏ جشنواره‏ بین‌المللی چندرسانه‌‏ای میراث فرهنگی کشور از 16 تیرماه جاری خبر داد و گفت: ارسال آثار به این جشنواره از امروز ۱۶ تیرماه آغاز و شرکت کنندگان فرصت دارند آثار خود را در بخش های سینمایی، تلویزیونی، رادیویی، نمایشی، اجرای موسیقیایی، میراث دیجیتال عکس، پوستر ایده، تجارب حداکثر تا تاریخ 10 شهریورماه سال جاری در سامانه https://ch-festival.mcth.ir بارگزاری کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس گفت: امسال «جایزه ویژه فارس» به برترین آثار در حوزه معرفی خلاقانه میراث فرهنگی این استان تعلق خواهد گرفت و در بخش ملی این جشنواره، از صاحبان برترین آثار، با اهدای تندیس «آینه میراث»، دیپلم افتخار و جایزه نقدی قدردانی می‌شود.

ثابت اقلیدی ادامه داد: جشنواره بین المللی چندرسانه‌‏ای میراث فرهنگی به میزبانی استان فارس در هفت بخش برگزار می‌شود و شعار این دوره از جشنواره «ایران ما میراث ما؛ میراث ما ایران ما» تعیین شده است.

وی ادامه داد: سومین دوره‏ جشنواره‏ بین‌المللی چندرسانه‌‏ای میراث فرهنگی به میزبانی فارس که هم اکنون آغاز شده است در پاییز سال جاری پایان می پذیرد که در طول این مدت با برگزاری پیش رویدادهای متنوع فرصتی فراهم می گردد تا محتواهای لازم در سطح ملی و بین المللی برای شرکت در این جشنواره تهیه شود.

 

کد خبر 234148

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید