دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۴۰۳ ۱۸:۳۲
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در تشریح عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در دولت سیزدهم گفت: در دولت مردمی سیزدهم ۹۱ عنوان پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۱۷۴ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پیام خبر، حمیدرضا کریمی فرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رئیس جمهور آیت الله دکتر رئیسی و شهدای خدمت بیان داشت: از ویژگی های برجسته و اولویت دولت مردمی سیزدهم خدمت رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی بود.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان فارس گفت: در همین راستا، طرح ها و پروژه های متعددی مورد بهره برداری قرارگرفت که سهم به سزایی در محرومیت زدایی و تامین برق مطمئن و پایدار برای مناطق محروم و کمتر برخوردار استان داشت. 

کریمی فرد، برق رسانی به ۲۲ روستای بدون برق با اعتبار ۱۴۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال و اصلاح شبکه های برق ۶۶۰ روستای استان فارس در قالب طرح بهارستان با اعتبار ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال را از دیگر پروژه های انجام شده در دولت سیزدهم عنوان کرد و افزود: در طی این مدت، توسعه فیدرهای خروجی مولدها و پست های فوق توزیع با اعتبار یک هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال و توسعه شبکه های روشنایی معابر با اعتبار ۷۱۲ میلیارد ریال نیز انجام پذیرفته اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، هوشمندسازی و نصب بیش از ۳۹ هزار و ۱۶۷ کنتور جهت مشترکان برق در دولت سیزدهم را از دیگر عملکردهای این شرکت در دولت مردمی سیزدهم عنوان کرد.

کریمی فرد در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری نمود همچنان بتوانیم در مسیرخدمت رسانی بی وقفه به مردم، همچون آن شهید بزرگوار با اخلاص و با قوت انجام وظیفه نماییم.

 

کد خبر 234264

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید