دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. مذهبی
دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۴۰۳ ۲۲:۴۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر کل فرودگاه های فارس گفت از امروز 18 تیر تا 23 تیرماه برنامه بازگشت حجاج استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد را خواهیم داشت و در کل از این 2 استان سه هزار و 476 نفر به سفر معنوی حج اعزام شدند که در قالب 14 پرواز هواپیمای ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، طی مدت هفت روز به شیراز باز می گردند.

فخرالدین کشاورز در گفتگو با پیام خبر، گفت: از امروز 18 تیر تا 23 تیرماه برنامه بازگشت حجاج استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد را خواهیم داشت و در کل از این 2 استان سه هزار و 476 نفر به سفر معنوی حج اعزام شدند که در قالب 14 پرواز هواپیمای ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، طی مدت هفت روز به شیراز باز می گردند.

مدیر کل فرودگاه های فارس اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی مناسب، شاهد کمترین مشکل برای ورود حجاج باشیم.

وی گفت: محوطه پارکینگ که در جوار پروازهای خارجی در اختیار داریم که به پارکینگ حجاج معروف است و سالنی هم در آن وجود داشت که آماده سازی و به سیستم سرمایشی مجهز شده است.

کشاورز افزود: بخشی از سالن مذکور فرش شده و نمازخانه هم در آن در نظر گرفته شده است و در محوطه هم فضای سرپوشیده ایجاد شده و غرفه فروش مواد غذایی و گل برای استقبال از حجاج هم در نظر گرفته شده است و حجاج پس از ورود به محوط پارکینگ حجاج مورد استقبال خانواده ها قرار می گیرند.

وی در پاسخ به سئوالی پیرامون موضوع اطلاع رسانی به زمان ورود حجاج به خانواده ها، گفت: الان بحث اطلاع رسانی بسیار راحت شده چون حجاج از طریق پیام رسان های اجتماعی با خانواده های خود در ارتباط هستند و مدیران کاروان ها در گروه اطلاع رسانی در پیام رسان «بله» با مدیران حج و زیارت و مسئولین فرودگاه ها در ارتباط هستند و هرگونه تاخیر یا تقدم پروازی را به اطلاع حجاج می رسانند و آنان نیز با اطلاع خانواده های خود می رسانند.

 

کد خبر 234290

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید