دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۲۰:۰۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با هدف تسریع رسیدگی به مشکلات شهروندان؛ دیدار مردمی پارسایی شهردار صدرا با حضور مهندس آرش محمدی رئیس؛ مهندس هاشم عزیزی نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا؛ وحید زارعی و امین عباسی از معاونین و اقبالی مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری صدرا برگزار گردید و جمعی از شهروندان به بیان مشکلات خود پرداختند.

به گزارش پیام خبر، با هدف تسریع رسیدگی به مشکلات شهروندان؛ دیدار مردمی پارسایی شهردار صدرا با حضور مهندس آرش محمدی رئیس؛ مهندس هاشم عزیزی نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا؛ وحید زارعی و امین عباسی از معاونین و اقبالی مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری صدرا برگزار گردید و جمعی از شهروندان به بیان مشکلات خود پرداختند.

در این نشست؛ پارسایی ضمن آگاهی از مشکلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط با حوزه کاری شهرداری، دستورات مقتضی را به منظور رسیدگی به دغدغه های شهروندان در کوتاهترین زمان و همچنین در چارچوب قوانین شهرداری صادر نمود.

جلسات ملاقات مردمی هفتگی شهردار با شهروندان در جهت احصاء مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری روزهای سه شنبه هر هفته در محل ساختمان مرکزی شهرداری صدرا برگزار می شود، شهروندان می توانند با مراجعه به دفتر شهردار و یا تماس با شماره 3641441 نسبت به تعیین وقت اقدام کنند.

 

کد خبر 234333

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید