دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۲۰:۳۷
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به حل و فصل مشکلات ۲۳ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل استان فارس گفت: در این کارگروه چالش های ۱۹ بنگاه اقتصادی طرح در کمیته تخصصی ذیل کارگروه و رفع موانع و تسهیل مشکلات چهار بنگاه اقتصادی بازمینه فعالیت تولید انواع کشنده و کامیونت، انواع کاشی و سرامیک، لوله های GRP و... حل و فصل شد.

به گزارش پیام خبر، سه شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳ در پانصد و هشتادچهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، دبیری صنعت، معدن و تجارت و حضور دستگاه های ذیربط استانی، مدیران عامل بانک ها و مدیران بنگاه های اقتصادی چالش های پیش روی بنگاه ها از جمله تعیبن تکلیف بدهی مالیاتی، ترخیص کالا، تقسیط بدهی بحث و بررسی ومصوبات لازم تصویب و به دستگاه های ذیربط ابلاغ شد.

حمیدرضا ایزدی با اشاره به حل و فصل مشکلات ۲۳ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل استان فارس گفت: در این کارگروه چالش های ۱۹ بنگاه اقتصادی طرح در کمیته تخصصی ذیل کارگروه و رفع موانع و تسهیل مشکلات چهار بنگاه اقتصادی بازمینه فعالیت تولید انواع کشنده و کامیونت، انواع کاشی و سرامیک، لوله های GRP و... حل و فصل شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به افزایش تولید کمی و کیفی در بنگاه های تولیدی و اقتصادی استان فارس اظهار داشت: تحقق جهش تولید و رشد کمی و کیفی دراین زمینه مستلزم پویایی و پایداری جهش تولید، افزایش توان رقابت پذیری در اقتصاد، توجه به بهره‌وری تولید است.

 

کد خبر 234337

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید