دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۳ ۱۰:۲۴
زمان مطالعه: 3 دقیقه
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آمادگی کامل نیروهای عملیاتی برای تامین برق پایدار در زمان برگزاری کنکور سراسری در حوزه عملیاتی این شرکت خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حمیدرضا جلایر از آمادگی کامل نیروهای عملیاتی برای تامین برق پایدار در زمان برگزاری کنکور سراسری در حوزه عملیاتی این شرکت خبر داد و گفت: 165 گروه عملیاتی به همراه 83 خودرو اتفاقات و 330 نیروی فنی و عملیاتی با داشتن تمامی تجهیزات همچون سال‌های گذشته وظیفه حفظ و پایداری شبکه در تمامی حوزه های امتحانی را بر عهده خواهند داشت.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس تصریح کرد: با توجه به برگزاری آزمون کنکور سراسری در روزهای 21 و 22 تیرماه، تمهیدات لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار برای حوزه های امتحانی اتخاذ شده است.

جلایر با بیان اینکه خادمان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس همواره و در هر شرایطی بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر جهت ارائه خدمت به هم‌استانی‌ها در حال تلاش هستند، اظهار داشت: در طول برگزاری کنکور سراسری تیم های عملیاتی در سراسر استان بصورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز حادثه در کمترین زمان ممکن شبکه حادثه دیده را اصلاح و شبکه را پایدار کنند.

وی یادآورشد: علاوه بر آمادگی کامل نیروهای اتفاقات و عملیات و اپراتورهای دیزل ژنراتورها، نیروهای تعمیرات و نگهداری نیز آماده به خدمت می باشند.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار حوزه های امتحانی گفت: با توجه به استمرار گرمای شدید هوا و افزایش بی سابقه تقاضای مصرف برق و همزمانی با کنکور سراسری از هم استانی ها درخواست می شود با رعایت مصرف بهینه برق در فصل تابستان بخصوص در ایام برگزاری آزمون های سراسری این شرکت را در تامین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنند.

جلایر در ادامه یادآور شد: گاهی اوقات ممکن است به دلیل بروز حوادث غیرمترقبه در روند پایدار نگه داشتن شبکه برخی مشکلات به صورت موقتی رخ داده و خدمت رسانی مستمر و به موقع به هم‌استانی‌ها دچار خلل شود که خوشبختانه پرسنل این شرکت همواره آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه شرایط را دارند و تمام تیم‌های عملیاتی و امدادی با تجهیزات کامل پشتیبانی، به حالت آماده‌باش بوده و مشکلات مناطق آسیب‌دیده در همان ساعات اولیه رفع و شبکه برق این مناطق پایدار می شود.

 

کد خبر 234367

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید