کد خبر: 4355
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
کرونا

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کازرون از آغاز عملیات ضد عفونی کردن پایگاه میراث جهانی بیشاپور خبر داد و گفت: تلاش بر این است تا مجموعه پایگاه میراث جهانی بیشاپور عاری از این ویروس باشد تا گردشگران بتوانند به راحتی از فضا استفاده کنند.

به گزارش پیام خبر، محمد جواد جوکاری، از آغاز عملیات ضد عفونی کردن پایگاه میراث جهانی بیشاپور خبر داد و گفت: در راستای تهدیدات و انتشار ویروس کرونا، طرح پیشگیری و مقابله با این ویروس با ضد عفونی کردن مجموعه پایگاه میراث جهانی بیشاپور به صورت روزانه در 2 نوبت شامل موزه تخصصی ساسانی بیشاپور، بلیط فروشی شهر بیشاپور و تنگ چوگان، نمازخانه و سرویس بهداشتی ها، درهای ورودی و کلیه نقاطی که گردشگران و پرسنل با آن در تماس با محلول مخصوص ضدعفونی می شود.

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کازرون افزود: تلاش بر این است تا مجموعه پایگاه میراث جهانی بیشاپور عاری از این ویروس باشد تا گردشگران بتوانند بدون هیچ گونه نگرانی با رعایت نکات بهداشتی بازدید کنند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.