مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» گفت: به منظور حفظ وایجاد اشتغال و تولید خدمت تسهیلات کم بهره به متقاضیان بخش گردشگری و صنایع دستی پرداخت می شود.

به گزارش پیام خبر، مصیب امیری با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» گفت: به منظور حفظ وایجاد اشتغال و تولید خدمت تسهیلات کم بهره به متقاضیان بخش گردشگری و صنایع دستی  پرداخت می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس اظهار کرد: با توجه به ظرفیت هایی پیش بینی شده در قانون از جمله معرفی متقاضیان خرد و کلان تاسیسات گردشگری این اداره کل  اقدامات لازم را  انجام می دهد.

وی ادامه داد: تاکون به طور مجموع 131 نفر از متقاضیان حقیقی و حقوقی این بخش جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند که 58 متقاضی موفق به دریافت تسهیلات به مبلغ 48 هزار و 5600 میلیون ریال شده اند.

امیری بیان کرد: همچنین سایر متقاضیان در حال تشکیل پرونده نزد بانک های عامل هستند که پس از تکمیل پرونده و مراحل اداری پرداخت تسهیلات به این دسته از متقاضیان میسر است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس اظهار کرد : به منظور عدم مراجعه حضوری متقاضیان می توانند از طریق پیشخوان الکترونیکی این اداره کل به نشانی اینترنتی www.farschto.ir نسبت به ارسال درخواست کتبی خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی ، رسته فعالیت (گردشگری و صنایع دستی) عنوان فعالیت، درصد پیشرفت طرح ، میزان تسهیلات مورد نیاز  وشماره تماس اقدام کنند تا درخواست متقاضیان پس از بررسی و در صورت تایید، جهت پرداخت تسهیلات به بانک عامل معرفی شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل