پمپ بنزین - حامل های انرژی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه فارس از کاهش مصرف بنزین در نیمه اول فروردین ماه ۹۹ خبرداد و گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در استان فارس در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پیام خبر، امیر بنی کریمی، از کاهش مصرف بنزین در نیمه اول فروردین ماه ۹۹ خبرداد و گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در استان فارس در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه فارس با بیان این موضوع که فارس به عنوان چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور است، افزود: با شروع بیماری کرونا  از ابتدای اسفند ماه گذشته و کاهش تردد ها مصرف بنزین در استان سیر نزولی داشته و این میزان مصرف با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، کاهش تردد های بین استانی و همچنین همکاری مردم در نوروز ۹۹ به حدود سه میلیون لیتر در روز رسیده است.

وی تاکید کرد: مصرف نفت گاز در استان در بخش حمل و نقل در بازده زمانی یکم تا ۱۵ فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ حدود ۲ درصد کاهش داشته است.

مدیر منطقه فارس با تشکر از تلاش های مالکین جایگاه ها، شرکت های حمل و نقل و رانندگان زحمتکش نفتکش برای تامین و توزیع به موقع سوخت در استان، گفت: اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان فارس با در نظر گرفتن وسعت و جمعیت آن بسیار قابل تحسین است که قطعا این مهم با درایت و مدیریت هوشمندانه مسئولین و ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تحقق یافته است.

وی، گند زایی و ضد عفونی مداوم مجاری عرضه با همکاری  مالکین جایگاه ها، فراهم ساختن زیرساخت های لازم برای پرداخت الکترونیکی  بهای سوخت، کنترل و تب سنجی رانندگان نفتکش و ضد عفونی نفتکش ها را از جمله اقدامات پیشگیرانه این شرکت در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بیان و اظهارکرد: ۲۸۷ باب جایگاه سوخت مایع با سه هزار و ۲۰۰ نازل فعال و ۱۲۹ باب جایگاه CNG با ۸۰۰ نازل بدون وقفه و به صورت شبانه روزی فعال و در حال سوخت رسانی به مردم عزیز هستند.

بنی کریمی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مردم در مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه به دستورالعمل های بهداشتی و توصیه های ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا و کاهش تردد های دورن و برون شهری در ایام نوروز امسال، افزود: ذخیره سازی و سوخت رسانی در سطح استان بدون مشکل درحال انجام است و مردم می توانند انتقادات و پیشنهادت خود را  از نحوه عملکرد مجاری عرضه سوخت به صورت ۲۴ ساعته به مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان این شرکت به شماره ۰۹۶۲۷ مطرح کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.