پمپ بنزین - حامل های انرژی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه فارس از کاهش مصرف بنزین در نیمه اول فروردین ماه ۹۹ خبرداد و گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در استان فارس در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پیام خبر، امیر بنی کریمی، از کاهش مصرف بنزین در نیمه اول فروردین ماه ۹۹ خبرداد و گفت: میانگین مصرف روزانه بنزین در استان فارس در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه فارس با بیان این موضوع که فارس به عنوان چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور است، افزود: با شروع بیماری کرونا  از ابتدای اسفند ماه گذشته و کاهش تردد ها مصرف بنزین در استان سیر نزولی داشته و این میزان مصرف با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، کاهش تردد های بین استانی و همچنین همکاری مردم در نوروز ۹۹ به حدود سه میلیون لیتر در روز رسیده است.

وی تاکید کرد: مصرف نفت گاز در استان در بخش حمل و نقل در بازده زمانی یکم تا ۱۵ فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ حدود ۲ درصد کاهش داشته است.

مدیر منطقه فارس با تشکر از تلاش های مالکین جایگاه ها، شرکت های حمل و نقل و رانندگان زحمتکش نفتکش برای تامین و توزیع به موقع سوخت در استان، گفت: اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان فارس با در نظر گرفتن وسعت و جمعیت آن بسیار قابل تحسین است که قطعا این مهم با درایت و مدیریت هوشمندانه مسئولین و ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تحقق یافته است.

وی، گند زایی و ضد عفونی مداوم مجاری عرضه با همکاری  مالکین جایگاه ها، فراهم ساختن زیرساخت های لازم برای پرداخت الکترونیکی  بهای سوخت، کنترل و تب سنجی رانندگان نفتکش و ضد عفونی نفتکش ها را از جمله اقدامات پیشگیرانه این شرکت در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بیان و اظهارکرد: ۲۸۷ باب جایگاه سوخت مایع با سه هزار و ۲۰۰ نازل فعال و ۱۲۹ باب جایگاه CNG با ۸۰۰ نازل بدون وقفه و به صورت شبانه روزی فعال و در حال سوخت رسانی به مردم عزیز هستند.

بنی کریمی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مردم در مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه به دستورالعمل های بهداشتی و توصیه های ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا و کاهش تردد های دورن و برون شهری در ایام نوروز امسال، افزود: ذخیره سازی و سوخت رسانی در سطح استان بدون مشکل درحال انجام است و مردم می توانند انتقادات و پیشنهادت خود را  از نحوه عملکرد مجاری عرضه سوخت به صورت ۲۴ ساعته به مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان این شرکت به شماره ۰۹۶۲۷ مطرح کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.