کد خبر: 5089
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
نذر دانایی در آباده

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از طرح نذر دانایی، هر شهروند یک کتاب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پیام‌خبر، هادی فرخی گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است برای یاری رساندن به مناطقی که دور از امکانات فرهنگی هستند و ممکن است به کتاب و مکان‌های فرهنگی برای مطالعه و پیشرفت علمی و فرهنگی دسترسی نداشته باشند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آباده بیان داشت: کمک مؤمنانه طرحی زیبا از سوی رهبر معظم انقلاب بود که در راستای همین طرح، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اقدام به برگزاری نذر دانایی، هر شهروند یک کتاب نمود که این طرح در سطح استان اجرا می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده افزود: مردم فرهنگ‌دوست شهرستان آباده برای مشارکت در این طرح می‌توانند یک جلد کتاب در هر زمینه و موضوعی را به منظور اهداء و توزیع در مناطق محروم به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل نمایند تا در این روزهای سخت، عزیزان‌مان در مناطق محروم نیز بتوانند از فرهنگ مطالعه بهره لازم را ببرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.