کد خبر: 5204
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
بسته های معیشتی نیروی انتظامی استان فارس

فرمانده انتظامی فارس، از مرحله دوم کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی برای خانوارهای آسیب دیده از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سردار رهام بخش حبیبی گفت: با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی نیروی انتظامی مثل بقیه ماموریت های خود به طرح حمایت کمک مومنانه ورود کرد.   

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه موضوع کرونا و اقتصاد گریبان گیر همه است، افزود :پرسنل نیروی انتظامی در مرحله اول کمک های مومنانه، بیش از دویست بسته را اهدا کردند و امروز هم بیش از هشتصد بسته حمایتی که شامل برنج، روغن و مقداری از مواد اولیه برای خانوادهایی که فشار اقتصادی داشتند، اهدا شد که هزینه این بسته‌های معیشتی توسط پرسنل و افرادی که با پلیس همکاری می کنند مهیا شده است.

سردار حبیبی بیان کرد: این بسته های معیشتی بیش از ۹۰میلیون تومان هزینه شده، با شناسایی افراد و خانواده های نیازمند در استان و همچنین قشر آسیب دیده از بیماری کرونا جامعه هدف افرادی هستند که مشکل معیشتی و هزینه دارند و این بسته های حمایتی توسط فرمانده های پاسگاه ها، فرمانده های کلانتری ها و واحد های دور دست به دست قشر نیازمند و آسیب دیده از کرونا می رسد. 

او با اشاره به اینکه خیلی از کشور های متمدن در این راستا کار خاصی انجام نمی دهند و کشور ما در این مورد پیشگام هست، اظهار کرد: استان فارس و مردم در مواقع ضروری همگی بسیار فعال هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.