کد خبر: 5204
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
بسته های معیشتی نیروی انتظامی استان فارس

فرمانده انتظامی فارس، از مرحله دوم کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی برای خانوارهای آسیب دیده از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سردار رهام بخش حبیبی گفت: با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی نیروی انتظامی مثل بقیه ماموریت های خود به طرح حمایت کمک مومنانه ورود کرد.   

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه موضوع کرونا و اقتصاد گریبان گیر همه است، افزود :پرسنل نیروی انتظامی در مرحله اول کمک های مومنانه، بیش از دویست بسته را اهدا کردند و امروز هم بیش از هشتصد بسته حمایتی که شامل برنج، روغن و مقداری از مواد اولیه برای خانوادهایی که فشار اقتصادی داشتند، اهدا شد که هزینه این بسته‌های معیشتی توسط پرسنل و افرادی که با پلیس همکاری می کنند مهیا شده است.

سردار حبیبی بیان کرد: این بسته های معیشتی بیش از ۹۰میلیون تومان هزینه شده، با شناسایی افراد و خانواده های نیازمند در استان و همچنین قشر آسیب دیده از بیماری کرونا جامعه هدف افرادی هستند که مشکل معیشتی و هزینه دارند و این بسته های حمایتی توسط فرمانده های پاسگاه ها، فرمانده های کلانتری ها و واحد های دور دست به دست قشر نیازمند و آسیب دیده از کرونا می رسد. 

او با اشاره به اینکه خیلی از کشور های متمدن در این راستا کار خاصی انجام نمی دهند و کشور ما در این مورد پیشگام هست، اظهار کرد: استان فارس و مردم در مواقع ضروری همگی بسیار فعال هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل