کد خبر: 5696
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای خبر محرومیت این تیم از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) را تکذیب کرد.

به گزارش پیام خبر، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای خبر محرومیت این تیم از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) را تکذیب کرد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است: در پی نگرانی‌های پیش آمده برای هواداران از ناحیه انتشار شایعاتی مبنی بر بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات به روی باشگاه پرسپولیس از سوی منابع غیر رسمی، باید به اطلاع عموم هواداران عزیز و افکار عمومی برساند که این خبر به هیچ‌وجه صحت نداشته و هیچ حکمی از سوی مراجع بین‌المللی علیه باشگاه ابلاغ نشده است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: در این ارتباط، همان‌طور که پیش از این مورد تاکید قرار گرفت، باشگاه پرسپولیس در جریان پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی در مهلت قانونی نسبت به ارجاع پرونده به CAS اقدام کرد. با توجه با ایرادهای شکلی نسبت به ضمائم ارسالی نامه‌ای از سوی آن دادگاه ارسال شد که با رفع اشکال، پاسخ مناسب همین امروز ارسال شد. این در حالی بود که با توجه به زمان‌بر شدن این روال، کمیته انضباطی فیفا در روزهای گذشته در ارتباط با پرونده نامه‌ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.

براساس این گزارش، بنا بر توضیح معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فیفا، حتی با این فرض که باشگاه پرسپولیس نسبت به ارجاع موضوع به دادگاه عالی ورزش اقدام نمی‌کرد با توجه به تاریخ اعلامی در نامه ارسالی خود، زمانی در چند هفته آینده را برای رسیدگی به موضوع تعیین کرده بود و بر این اساس ممکن نیست قبل از این تاریخ اقدام به اعلام نظر یا صدور رای کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل