کد خبر: 5965
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: مخابرات منطقه فارس در ارزیابی سالیانه شرکت مخابرات ایران موفق به کسب رتبه پنجم در پایان سال ۱۳۹۸ شد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی، با اشاره به اینکه مخابرات منطقه فارس در ارزیابی سالیانه شرکت مخابرات ایران موفق به کسب رتبه پنجم در پایان سال ۱۳۹۸ شد، گفت: این افتخار برای اولین بار توسط منطقه فارس کسب شده است.

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تقدیر از تلاش و کوشش مدیران و کارشناسان اظهار داشت: دست یابی به موفقیت و اهداف مخابرات منطقه فارس تنها در سایه تلاش، پشتکار، همدلی و همراهی تمامی کارکنان میسر می شود و دستاوردی را که امروز شاهدش هستیم نتیجه چندین سال تلاش و کوشش این بزرگواران است.

مهندس ایزدی بیان کرد: مخابرات منطقه فارس طی دو سال و با عبور از رتبه ۲۸ در سال ۹۷ و رتبه ۱۴ در نیمه نخست سال ۹۸ موفق به کسب رتبه پنجم در پایان سال ۹۸ شده است.

مدیر مخابرات منطقه فارس با تاکید بر ضرورت تداوم تلاش کارکنان در مسیر تحقق اهداف مخابرات در سال جاری، افزود: امید است به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در راستای محقق شدن منویات مقام عظمای ولایت و همچنین رساندن مخابرات منطقه فارس به جایگاه شایسته خود با تلاش روز افزون کارشناسان و متخصصان شاهد  کسب رتبه های بالاتر در سال ۹۹ باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل