کد خبر: 6298
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
پوستر فتح‌المبین

رهام پیکری، فرماندار ویژه شهرستان مرودشت هم در این شست بیان داشت: با توجه به ضرورت شناساندن همه‌جانبه ابعاد مختلف دفاع مقدس، همه دستگاه‌ها و نهادها باید توان خود را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رخداد، به کار گیرند.

به گزارش پیام خبر؛ نشست برنامه‌ریزی برگزاری هفته دفاع مقدس شهرستان مرودشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در بخشی از این نشست که با حضور مهندس جلال رشیدی، نماینده شهرستان مرودشت، مهندس رهام پیکری، فرماندار ویژه، سرهنگ هاشم جمالی، فرمانده سپاه، سرهنگ زینلی، فرمانده انتظامی و دیگر روسای اداره‌ها و نهادهای مرودشت برگزار گردید، سرهنگ جمالی با تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: امسال می‌خواهیم با همکاری انجمن نمایش و بسیج هنرمندان، عملیات غرورآفرین فتح‌المبین را بازسازی نماییم.

وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج، و همکاری دو گروه نویسنده و کارگردان مشغول بازنویسی متن این رخداد ارزشمند در حوزه دفاع مقدس است تا با نظارت گروه عملیات سپاه و حضور بازیگران و بسیج آن را به نمایش بگذارند.

مهندس جلال رشیدی، نماینده مردم شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی هم گفت: دفاع مقدس، اوج تجلی آرمان‌های انقلاب است؛ از این رو همه ظرفیت‌های کشور باید در خدمت تبیین بیش از پیش فرهنگ والای ایثار و شهادت باشد.

رهام پیکری، فرماندار ویژه شهرستان مرودشت هم در این شست بیان داشت: با توجه به  ضرورت شناساندن همه‌جانبه ابعاد مختلف دفاع مقدس، همه دستگاه‌ها و نهادها باید توان خود را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رخداد، به کار گیرند.

شهرام صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت هم گفت: انجمن نمایش مرودشت همواره نشان داده که توان فنی بالایی برای شکل‌دهی به رویدادهای فرهنگی و هنری دارد. اوج هنرمندی جوانان این سرزمین در دفاع از آب و خاک و ناموس این سرزمین در هشت سال دفاع مقدس بوده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بیان داشت: وظیفه ماست که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری، ایثارگری جوانان این آب و خاک را بازآفرینی کرده و الگوی مناسبی پیش روی جوانان و نوجوانان قرار دهیم.

 گفتنی است هفته دفاع مقدس امسال همزمان با چهلمین سالگرد اغاز دفاع مقدس می‌باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.