آرم شهرداری شیراز

آئین تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز با حضور مهندس فرج‌زاده قائم مقام شهردار شیراز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، آئین تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز با حضور مهندس فرج‌زاده قائم مقام شهردار شیراز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد.

«آرش فرج زاده» در این آئین گفت: مهمترین وظیفه مدیرکل جدید بازرسی نظارت بر حسن انجام امور با درایت و دقت و ارتباط با سایر نهادهای نظارتی خارج از شهرداری است.

قائم مقام شهردار شیراز اضافه کرد: سختگیری ها و پرس ‌و جوهای مجموعه بازرسی و اعمال نظر آنها در اقدامات حوزه های مختلف شهرداری مایه خوشحالی است و منجر به صحت امور می شود و همه حوزه های شهرداری باید با بازرسی همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به سوابق سرپرست جدید اداره کل بازرسی شهرداری شیراز بیان کرد: «اصغر سروی» که مورد پذیرش و وثوق نیروهای مجموعه شهرداری است، می تواند نقش تعیین کننده ای در مجموعه بازرسی داشته باشد.

قائم مقام شهردار شیراز ادامه داد: جانشین پروری یکی از مهمترین امور در شهرداری است و انتخاب سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز که پیش از این در سمت هایی همچون معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار فعالیت داشته، نشان از این امر مهم دارد.

فرج زاده ضمن تقدیر از «محمدفاضل صارمی»، مدیرکل پیشین بازرسی که به بازنشستگی نائل شده، گفت: خدمات و فعالیت های وی در حوزه های مختلف همچون درآمد، شهرداری منطقه هشت و ۱۰ و اداره کل بازرسی قابل تقدیر است.

وی خطاب به سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز تاکید کرد: تحرک در حوزه های عمرانی و اجرایی، تعریف پروژه های جدید کوچک مقیاس و زودبازده، زیباسازی سطح منطقه به ویژه اطراف تقاطعات و ... از مهمترین اقدامات سرپرست جدید شهرداری این منطقه است.

«لیلا دودمان» نیز در آئین تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری گفت: مدیران شهری باید حافظ منافع شهر و مردم باشند.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه چهار خطاب به سرپرست جدید شهرداری منطقه چهار شیراز افزود: رعایت قوانین و ضوابط شهری، توجه به خدمت رسانی سریع، دقیق و عزت مندانه به شهروندان، توسعه خدمات الکترونیک، احداث فضاهای شهری، ارتقای کیفیت زندگی در منطقه، احیای بافت فرسوده، توجه ویژه به فضای سبز و سیما و منظر شهری و ... از مهمترین مواردی است که سرپرست شهرداری منطقه چهار باید به آنها توجه ویژه کند.

وی اضافه کرد: «رستم‌زاده»، سرپرست جدید شهرداری منطقه چهار شیراز برنامه ریزی های انجام گرفته برای این منطقه را پیش ببرد و عمران، توسعه و آبادانی این منطقه را رقم بزند.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: امیدواریم «سروی» همانگونه که در سمت های شهردار منطقه چهار و ۶ برای توسعه و آبادانی شیراز تلاش کنند، در سمت جدید نیز موفق باشد.

«محمد تقی تذروی»، عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این آئین ضمن اشاره به لزوم دقت نظر در انتصاب های شهرداری به ویژه در سال آخر فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز گفت: ضروری است جابجایی ها به گونه ای باشد که مدیران و روسای سازمان ها بتوانند طبق رویکردهای مجموعه مدیریت شهری برنامه ریزی و اقدام کنند.

«اصغر سروی» نیز در این آئین گفت: با توجه به تجربیات خود در سمت های مختلف در شهرداری مناطق ۶، چهار و هفت تلاش می کنم تا با توجه به سلامت اداری و طبق قوانین و مقررات  راهگشای امور همکارانم و مجموعه شهرداری باشم.

مدیرکل جدید بازرسی شهرداری شیراز و شهردار پیشین منطقه چهار ادامه داد: با توجه به اطلاع رسانی به روز و آنلاین روابط عمومی ها در بسترهای مختلف ارتباطی، شهروندان و سایر مدیران برای اطلاع از کم و کیف خدمت رسانی شهرداری می توانند به پایگاه های اطلاع رسانی این نهاد مراجعه کنند.

«محمدفاضل صارمی زاده»، که پس از سال ها خدمت در عرصه های مختلف مدیریت شهری هم اکنون بازنشسته شده نیز در این آئین گفت: شهردار شیراز در راستای شفاف سازی امور، حمایت بسیار زیادی از مجموعه های نظارتی همچون بازرسی می کند.

مدیرکل پیشین بازرسی شهرداری شیراز با اشاره به تعداد کم نیروهای مجموعه بازرسی شهرداری شیراز به نسبت سایر کلانشهرها افزود: با توجه به وسعت مجموعه شهرداری شیراز و گستره وسیع خدمت رسانی اما اداره کل بازرسی این مجموعه کارنامه قابل قبولی دارد.

«عبدالصالح رستم‌زاده»، سرپرست جدید شهرداری منطقه چهار شیراز نیز در این آئین اعلام کرد: در شرایط کنونی اعتماد به جوانان در عرصه های مدیریتی تفکری جدید و قابل احترام است که به نوبه خود از شهردار شیراز به دلیل این اعتماد سپاسگزاری می کنم.

گفتنی است، «حیدر اسکندرپور»، شهردار شیراز طی حکمی «عبدالصالح رستم‌زاده» را به سمت سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز و «اصغر سروی» را به سمت سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز منصوب کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.