کد خبر: 6460
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
موسوی رئیس کل دادگستری

میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس با حضور رییس کل دادگستری استان و ۱۴ نفر از معاونین و قضات جهت رسیدگی به ۶۲ پرونده قضایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، روز گذشته میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس با حضور رئیس کل دادگستری استان و ۱۴ نفر از معاونین و قضات جهت رسیدگی به پرونده قضایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس ضمن ابراز خرسندی و تاکید بر استمرار اینگونه خدمات دهی به مددجویان، گفت: این برنامه به همت کمیته امداد فارس جهت رسیدگی به ۶۲ پرونده قضایی مددجویان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: از تعداد کل مراجعین، ۴۸ نفر دارای دعاوی حقوقی و ۱۴ نفر نیز سایر درخواست ها را داشتند؛ از این تعداد ۴۱ پرونده با تعیین وقت به دادگاه های استان، ۷ پرونده به شوراهای حل اختلاف، ۷ پرونده به شعب اجرای احکام، ۵ پرونده به دادگستری شهرستان ها و ۲ پرونده نیز به ستاد دیه استان ارجاع داده شدند.

رئیس کل دادگستری فارس بر استمرار برگزار میز خدمت حقوقی تاکید کرد و گفت: سعی می کنیم برای کاهش زحمت و حضور مددجویان در دادگاه ها، اینگونه خدمات دهی را در سایر نواحی شیراز اجرا کنیم.

محمد بذرافشان مدیر کل امداد فارس نیز در این برنامه ضمن قدردانی از دستگاه قضایی استان، گفت: این تدبیر حکیمانه در راستای رسیدگی به مطالبات تعدادی از مددجویان تحت حمایت استان برگزار شده است که رئیس کل دادگستری فارس برای برگزاری و استمرار اینگونه خدمات دهی در سال جاری و آتی  قول مساعد دادند.

بذرافشان در ادامه اضافه کرد: امروز رئیس کل دادگستری استان به همراه ۱۴ نفر از معاونین و قضات در میز خدمت حقوقی کمیته امداد فارس حاضر و به پرونده حقوقی ۶۲ نفر از مددجویان تحت حمایت رسیدگی کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.