کد خبر: 6488
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
تبلت مددجویان

۵۰ دستگاه تبلت به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان به دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت اداره کمیته امداد منطقه یک شیراز اهدا شد.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: در پی شیوع بیماری کرونا و لزوم آموزش‌های مجازی، عدم دسترسی برخی از دانش آموزان به ابزار آموزشی هوشمند، مشکلاتی را برای این عزیزان به وجود آورده است.

بذرافشان افزود: در همین راستا یکی از خیران محترم استان، ۵۰ دستگاه تبلت به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان را تهیه و به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد. این خیر حامی ۱۱۴ فرزند یتیم است که علاوه بر اهدا ۵۰ دستگاه تبلت، مبلغ ۷۵ میلیون تومان نیز برای تهیه ۶۰ تبلت دیگر در اختیار کمیته امداد منطقه یک شیراز قرار داده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۲۷ هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در استان فارس مشغول به تحصیل هستند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.