کد خبر: 6513
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
رونمایی

همزمان با هفته دفاع مقدس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ از ۱۶۱ اثر با موضوع دفاع مقدس در استان فارس رونمایی شد

به گزارش پیام خبر؛ همزمان با هفته دفاع مقدس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ از ۱۶۱ اثر فاخر با موضوع دفاع مقدس در استان فارس رونمایی شد.

این ۱۶۱ اثر فاخر شامل ۴۰ اثر در حوزه مستند، ۴۰ اثر در حوزه موسیقی، ۴۰ اثر رادیویی، ۴۰ اثر در حوزه گزارش و مستند خبری و ۴۰ اثر فضای مجازی بود که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب به صورت نمادین از هر ۵ حوزه نامبرده، فقط ۴۰ اثر رونمایی شد.

مراسم رونمایی با حضور سردار غیب پرور، فرمانده قرارگاه امام علی (ع) سپاه و سهرابی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس و برخی مسئولان استانی و اهالی رسانه و هنرمندان این استان در برنامه حکایت فتح برگزار شد.

پس از رونمایی از آثار دفاع مقدس، از خانواده شهدای هنرمند این استان و خبرنگار و عکاس رزمنده زمان جنگ، مرتضی دهداری، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

برخی از هنرمندان شهید این استان عبارت اند از عبدالله مصلی نژاد، علیرضا خوش اندام، حبیب روزیطلب، محمدجواد روزیطلب، شیرعلی سلطانی که در حوزه های مختلف هنری و رسانه ای اثار فاخری را ثبت و به جا گذاشته اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.