کد خبر: 6675
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
آغاز خوان هشتم سوگواره عکس عاشورایی گراش

مهدی آیینه‌افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش در این آیین گفت: ۲۳۰ اثر از ۲۵ عکاس به سوگواره امسال فرستاده شد که ۳۶ اثر از ۱۳ عکاس برای نمایش برگزیده شدند. با توجه به شرایط بهداشتی امسال، فضای عکس‌ها نیز گوناگونی ویژه‌ای پیدا کرد و از این رو با عکس‌های گوناگونی نیز روبه رو هستیم.

به گزارش پیام خبر؛ عکاسان جوان گراش همانند سال‌های گذشته هنر عکاسی خود را در سوگواره عکس عاشورایی به نمایش گذاشتند.

آیین آغاز هشتمین سوگواره عکس عاشورایی گراش به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، برگزار شد.

سوگواره عکس عاشورایی گراش به مدت ۵ شب از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه جاری در نگارخانه فرهنگ گراش برگزار می‌شود. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برای آماده بازدید علاقه‌مندان است.

مهدی آیینه‌افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش در این آیین گفت: ۲۳۰ اثر از ۲۵ عکاس به سوگواره امسال فرستاده شد که ۳۶ اثر از ۱۳ عکاس برای نمایش برگزیده شدند. با توجه به شرایط بهداشتی امسال، فضای عکس‌ها نیز گوناگونی ویژه‌ای پیدا کرد و از این رو با عکس‌های گوناگونی نیز روبه رو هستیم.

مجید افشار، دبیر سوگواره هشتم عکس عاشورایی نیز گفت: در آیین امسال هر شب از یک عکاس و عوامل سوگواره در سال‌های پیش تقدیر می‌شود.

هادی افشار، ابوالفضل روانبخش، فاطمه ابراهیمی، علی افشار، مسعود فتوحی، فاطمه فتح‌پور، زینب پورشمسی، فاطمه هرمی، محمد شکوهی، نازنین کشاورز، فروزان دادخدایی، عبدالحمید یوسفی و کوثر حسن‌زاده، ۱۳ عکاس هستند که عکس‌های آنان در این آیین به نمایش در آمده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.