کد خبر: 6913
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  • خبرنگار: سمیرا مولودی
  • چاپ
بذرافشان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس گفت: در اجرای طرح اطعام و احسان حسینی که از ابتدای ماه محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه داشت؛ استان فارس توانست با مشارکت خیران، بالغ بر۷۵۷ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کند.

به گزارش پیام خبر، طرح اطعام و احسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر جهت توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان در ادارت کمیته امداد سراسر کشور اجرا شد.

محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در خصوص اجرای این طرح در استان فارس گفت: این طرح با هدف کمک به اقشار نیازمند جامعه و با همکاری خیران استان اجرا شد. همچنین در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در رزمایش کمک مؤمنانه ۲۰۴ آشپزخانه در استان جهت پخت غذای گرم راه اندازی شد.

وی در ادامه اضافه کرد: طی این دوماه و اجرای طرح اطعام حسینی، ۲ میلیون و ۳۱۹ هزار و ۶۰۰ پرس غذای گرم به ارزش ۴۳۶ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال طبخ و بین نیازمندان توزیع شد.

بذرافشان با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی نیز گفت: در اجرای این طرح ۱۷۹ هزار و ۷۹۳ بسته معیشتی به ارزش ۳۲۱ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال تهیه و بین جامعه هدف توزیع شد.

مدیر کل امداد فارس با ابراز قدردانی از مشارکت خیران و نیکوکاران استان در اجرای این طرح، افزود: استان فارس امسال توانست در تعداد پرس غذای توزیع شده بین نیازمندان و در حجم درآمد کل اجرای طرح اطعام و احسان حسینی، رتبه اول کشوری را کسب نماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل