کد خبر: 6970
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
هادی شهدوست رئیس ورزش همگانی شیراز

طی حکمی از سوی رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس هادی شه دوست شیرازی به عنوان رئیس هیات ورزش های  همگانی شهرستان شیراز منصوب شد.

به گزارش پیام خبر، در حکم سیروس پاک فطرت رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس خطاب به هادی شه دوست شیرازی بر توسعه ورزش های همگانی در شیراز با هدف نهادینه کردن ورزش همگانی برای همه و ایجاد نشاط و سلامتی در کلان شهر شیراز به عنوان یکی از شهرهای پیشتاز کشور در عرصه ورزش همگانی تاکید شده است.

در این زمینه هادی شه دوست شیرازی اظهار داشت: در وضعیت موجود که کرونا در جامعه شیوع کرده و باشگاه های ورزشی نیز با محدودیت هایی روبرو هستند، یکی از طرح هایی که در راستای توسعه ورزش همگانی  با جدیت تمام دنبال می شود آوای ورزش در همسایگی است.

وی با اشاره به آغاز این طرح همزمان با سراسر کشور از اواخر مهرماه ۹۹ در حضور دکتر حاجی زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در شیراز تصریح کرد: این طرح را با همکاری مسئولان مربوطه از جمله اداره ورزش و جوانان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در مجتمع های بزرگ مسکونی این کلان شهر اجرایی می کنیم.

شه دوست شیرازی افزود: کرونا سبب کم تحرکی در بین خانواده ها به ویژه بانوان شده که امیدواریم با اجرای طرح های مختلف ورزش همگانی از روش های مجازی و همچنین اجرای ورزش عصرگاهی در مجتمع های آپارتمانی بتوانیم این بی تحرکی و کم تحرکی را کاهش داده و در ارتقاء سلامتی مردم سهمی هر چند اندک داشته باشیم.

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز گفت: ورزش بهترین وسیله برای ایجاد نشاط و سلامتی است و درخواست ما به خصوص در وضعیت موجود جامعه، قرار دادن ورزش در برنامه های اولویت دار زندگی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه یکی از عوامل رشد و توسعه ورزش همگانی در شهرستان شیراز را برگزاری منظم جلسه های شورای ورزش همگانی به ریاست فرماندار اشاره کرد و افزود: این موضوع نیز مورد پیگیری قرار می گیرد تا با یک برنامه ریزی همه جانبه بتوان، شاهد اجرای برنامه های هماهنگی در سطح شهرستان شیراز باشیم.

شه دوست شیرازی به برنامه های هیات ورزش های همگانی استان فارس در شهرها، بخش ها و روستاهای شهرستان شیراز نیز اشاره کرد و افزود: در این راستا با انتصاب مسئولان هیات در شهرها و بخش های شهرستان شیراز برنامه های ورزش همگانی را اجرایی می کنیم.

وی تاکید کرد: توسعه ورزش همگانی نیازمند یک هم افزایی بین متولیان ورزش و هیات های مختلف ورزشی است که در این راستا نیز درخواست همکاری داریم.

رئیس هیات ورزش های همگانی شیراز گفت: با تشکیل نخستین جلسه هیات رئیسه این هیات و فعال سازی کمیته های مختلف ورزشی، ورزش همگانی کلان شهر شیراز جانی دوباره می گیرد و امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء برنامه ها به لحاظ کمی و کیفی باشیم.

براساس این گزارش، هادی شه دوست شیرازی پیش از این نیز به مدت چهار سال ریاست هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز را برعهده داشت  و در این مدت نیز کارنامه موفقی از خود برجای گذاشته بود که از نمونه بارز آن برگزاری پیاده روی ۲۰۰ هزار نفری به عنوان یک رکورد ورزشی در مردادماه سال ۹۴ بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.