کد خبر: 6991
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
حسین درویشی، مدیرعامل هلال احمر فارس

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: طرح آمران سلامت پیرو لبیک جوانان ، داوطلبان و امدادگران هلال‌احمر به درخواست رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با کرونا با جدیت و قاطعیت بیشتر در قالب ۳۱۰ کمپ با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای استان و شهرستان ها در سطح فارس اجرا می‌کنند.

به گزارش پیام خبر، «حسین درویشی» گفت: از امروز در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد مرکزی مبارزه با کرونا، مبنی بر حضور جمعیت هلال ‌احمر جهت اجرای طرح آمران سلامت در سراسر کشور، اعضای جوانان ، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان، فعالیت‌های خود را با حضور در مراکز پرتردد سطح استان در زمینه هشدار به همشهریان جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با قاطعیت بیشتری ادامه خواهند داد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس ادامه داد: در تلاش هستیم با ارائه آموزش‌های مورد نیاز و تاکید بر استفاده از ماسک، عموم شهروندان را در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت مواردی که باید انجام دهند آگاه نماییم.

وی بیان کرد: تیم‌های جمعیت هلال احمر استان متشکل از جوانان ، داوطلبان و امدادگران در کوچه و خیابان‌های شهرستان‌های استان به صورت حضوری و با استفاده از خودروهای امدادی سیار نسبت به شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن به مردم به طور مستمر هشدار می‌دهند.

درویشی عنوان کرد: با توجه به اینکه حضور شهروندان در بازارها، پاساژها، دیگر مراکز خرید و تجمع‌های زیاد آنها شرایط انتقال راحت ویروس را مهیا می‌کند از شهروندان درخواست داریم که از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری نمایند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس اعلام کرد: اجرای این طرح تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد و امیدواریم با جدی گرفتن تذکرها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا در سطح استان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل