کد خبر: 7236
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
حیدر اسکندر پور شهردار شیراز

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اهدای لوحی از شهردار شیراز تقدیر کرده است.

به گزارش پیام خبر، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اهدای لوحی در راستای خدمت رسانی به گردشگران از شهردار شیراز تقدیر کرده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس با اهدای لوحی از شهردار شیراز به پاس تلاش و همکاری های ارزشمند در راستای خدمت رسانی به گردشگران تقدیر کردند.

حمید جورکش اضافه کرد: در بخشی از متن این لوح آمده است 《در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال جهش تولید نامیده اند، می توان با استفاده از تمام داشته های فرهنگی، مذهبی و تاریخی کهن دیار فارس و بهره گیری از وجود بارگاه ملکوتی حضرت احمد بن موسی (ع) در شهر مقدس شیراز که همواره کانون توجه دوستداران فرهنگ و تمدن و شیفتگان ائمه اطهار و مامن حضور چشمگیر گردشگران است، با همتی مضاعف در جهت توسعه و اشتغال زایی صنعت گردشگری به این مهم دست یافت. 》

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل