سید مجید صدری مدیر عامل مخابرات ایران

مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، امروز چهارشنبه پنجم آذر ماه ۱۳۹۹ در برنامه زنده اینستاگرامی در مورد بررسی وضعیت و مسائل اساسی انجام شده مجموعه مخابرات در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا با مشتریان و کارکنان شرکت به گفتگوی زنده پرداخت.

به گزارش پیام خبر، مهندس سیدمجید صدری در این برنامه زنده، علاوه بر توضیح اقدامات انجام شده در خصوص بیماری کرونا در بحث های پیشگیری و مقابله در بخش های درون سازمان و برون سازمانی، در بخش دوم به صورت پرسش و پاسخ با مشتریان و مخاطبان و کارکنان شرکت در مورد مسایل جاری و اقدامات انجام شده شرکت مخابرات ایران به گفتگوی زنده در محورهای یاد شده، پرداخت.

وی با بیان سرفصل اقدامات شرکت در ایام کرونا اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران در دوران شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خود را به کار بست تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تصویب طرح های مختلف، سلامت کارکنان خود را تضمین نماید و در این راستا، دستورالعمل ها و اطلاعیه های متعددی را اجرا کرده است.

مهندس صدری خاطرنشان کرد: اصل فعالیت ها در این دوران بر دورکاری و برگزاری جلسات ویدیوکنفرانس بوده است که در این راستا انجام دورکاری برای همکاران، حضور شیفتی کارکنان، راه اندازی سامانه ارتباطی ۴۲۴۲۴ با هدف تسریع پاسخگویی و رسیدگی در موارد مربوط به کرونا برای همکاران و کاهش ساعات کاری بخش‌های مختلف از جمله این اقدامات بوده است.

وی با تاکید بر اجرای طرح حضور یک سوم کارکنان در شرایط حاضر به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات در مقابله با کرونا افزود: خرید و توزیع دستگاه تب سنج در ساختمان مخابرات، توزیع اقلام بهداشتی مثل ماسک، دستکش، مایع ضد عفونی، برگزاری جلسات به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس نیز از اقدامات مهم در این بخش است.

مهندس صدری گفت: انجام تبلیغات محیطی و دیجیتال با موضوع پیام های بهداشتی و سلامت کاربران، توسعه زیرساخت های لازم برای ارائه غیر حضوری و کامل خدمات به مشتری ها، طراحی و تغییر موقت در لوگوی شرکت با مضمون کرونا و فاصله گذاری اجتماعی از مهم ترین اقدامات در راستای اطلاع رسانی بوده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات در بخش دیگری از صحبت های خود به اقدامات برون سازمانی شرکت در مقابله با کرونا اشاره کرد و افزود: افزایش پهنای باند اینترنت خانگی و رصد و پایش مستمر آن، تولید و بازنشر محتوای مربوط به کرونا در شبکه های اجتماعی و تبلیغاتی و ارایه زیرساخت سامانه ۴۰۳۰، از جمله اقدامات مهم برون سازمانی مجموعه مخابرات در مقابله با کرونا است.

وی همچنین افزود: تامین زیرساخت لازم برای برگزاری جلسات دولت، نهادهای عمومی و مدارس و دانشگاه ها، افزایش مبلغ میان دوره و تقویت و توسعه خدمات پس از فروش به خصوص درگاه های غیرحضوری از اهم اقدامات مخابرات در بخش برون سازمانی در مقابله با کرونا است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن توجه به کامنت ها و دغدغه های همکاران با بیان اینکه اجرای طرح کارشناس حرفه ای برای نیروهای شرکتی به هیات مدیره رسیده است، افزود: به زودی در جلسه هیات مدیره، این مورد به صورت نهایی تصویب و به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

در ادامه، مهندس سید مجید صدری، در بخش دوم برنامه زنده اینستاگرامی خود با تعدادی از کاربران و مخاطبان از طیف های مختلف شامل، کارکنان قراردادی، رسمی و شرکتی و عزیزان بازنشسته از استان های مختلف و همچنین مشتریان مخابرات و فعالین بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در نقاط مختلف کشور به صورت زنده به گفت و گو پرداخت و به سوالات و دغدغه های آنان پاسخ داد.

گفتنی است، این برنامه، امشب از طریق صفحه شخصی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی sm_ sadri از ساعت ۱۸ به صورت زنده پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.