سید مجید صدری مدیر عامل مخابرات ایران

مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، امروز چهارشنبه پنجم آذر ماه ۱۳۹۹ در برنامه زنده اینستاگرامی در مورد بررسی وضعیت و مسائل اساسی انجام شده مجموعه مخابرات در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا با مشتریان و کارکنان شرکت به گفتگوی زنده پرداخت.

به گزارش پیام خبر، مهندس سیدمجید صدری در این برنامه زنده، علاوه بر توضیح اقدامات انجام شده در خصوص بیماری کرونا در بحث های پیشگیری و مقابله در بخش های درون سازمان و برون سازمانی، در بخش دوم به صورت پرسش و پاسخ با مشتریان و مخاطبان و کارکنان شرکت در مورد مسایل جاری و اقدامات انجام شده شرکت مخابرات ایران به گفتگوی زنده در محورهای یاد شده، پرداخت.

وی با بیان سرفصل اقدامات شرکت در ایام کرونا اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران در دوران شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خود را به کار بست تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تصویب طرح های مختلف، سلامت کارکنان خود را تضمین نماید و در این راستا، دستورالعمل ها و اطلاعیه های متعددی را اجرا کرده است.

مهندس صدری خاطرنشان کرد: اصل فعالیت ها در این دوران بر دورکاری و برگزاری جلسات ویدیوکنفرانس بوده است که در این راستا انجام دورکاری برای همکاران، حضور شیفتی کارکنان، راه اندازی سامانه ارتباطی ۴۲۴۲۴ با هدف تسریع پاسخگویی و رسیدگی در موارد مربوط به کرونا برای همکاران و کاهش ساعات کاری بخش‌های مختلف از جمله این اقدامات بوده است.

وی با تاکید بر اجرای طرح حضور یک سوم کارکنان در شرایط حاضر به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات در مقابله با کرونا افزود: خرید و توزیع دستگاه تب سنج در ساختمان مخابرات، توزیع اقلام بهداشتی مثل ماسک، دستکش، مایع ضد عفونی، برگزاری جلسات به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس نیز از اقدامات مهم در این بخش است.

مهندس صدری گفت: انجام تبلیغات محیطی و دیجیتال با موضوع پیام های بهداشتی و سلامت کاربران، توسعه زیرساخت های لازم برای ارائه غیر حضوری و کامل خدمات به مشتری ها، طراحی و تغییر موقت در لوگوی شرکت با مضمون کرونا و فاصله گذاری اجتماعی از مهم ترین اقدامات در راستای اطلاع رسانی بوده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات در بخش دیگری از صحبت های خود به اقدامات برون سازمانی شرکت در مقابله با کرونا اشاره کرد و افزود: افزایش پهنای باند اینترنت خانگی و رصد و پایش مستمر آن، تولید و بازنشر محتوای مربوط به کرونا در شبکه های اجتماعی و تبلیغاتی و ارایه زیرساخت سامانه ۴۰۳۰، از جمله اقدامات مهم برون سازمانی مجموعه مخابرات در مقابله با کرونا است.

وی همچنین افزود: تامین زیرساخت لازم برای برگزاری جلسات دولت، نهادهای عمومی و مدارس و دانشگاه ها، افزایش مبلغ میان دوره و تقویت و توسعه خدمات پس از فروش به خصوص درگاه های غیرحضوری از اهم اقدامات مخابرات در بخش برون سازمانی در مقابله با کرونا است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن توجه به کامنت ها و دغدغه های همکاران با بیان اینکه اجرای طرح کارشناس حرفه ای برای نیروهای شرکتی به هیات مدیره رسیده است، افزود: به زودی در جلسه هیات مدیره، این مورد به صورت نهایی تصویب و به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

در ادامه، مهندس سید مجید صدری، در بخش دوم برنامه زنده اینستاگرامی خود با تعدادی از کاربران و مخاطبان از طیف های مختلف شامل، کارکنان قراردادی، رسمی و شرکتی و عزیزان بازنشسته از استان های مختلف و همچنین مشتریان مخابرات و فعالین بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در نقاط مختلف کشور به صورت زنده به گفت و گو پرداخت و به سوالات و دغدغه های آنان پاسخ داد.

گفتنی است، این برنامه، امشب از طریق صفحه شخصی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی sm_ sadri از ساعت ۱۸ به صورت زنده پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل