فاطمه شیبانی مربی طناب زنی هیئت ورزش همگانی فارس

«فاطمه شیبانی»، مربی و داور بین المللی طناب زنی هیئت های ورزش همگانی استان فارس با ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به مدت چهار سال عضو کمیته جوانان فدراسیون جهانی طناب زنی شد.

به گزارش پیام خبر، «فاطمه شیبانی»، مربی و داور بین المللی طناب زنی هیئت های ورزش همگانی استان فارس با ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به مدت چهار سال عضو کمیته جوانان فدراسیون جهانی طناب زنی شد.

شیبانی پیش از این عناوینی نظیر مدرس برتر ایران در رشته ورزشی طناب زنی از سوی فدراسیون ورزشهای همگانی، رییس کمیته طناب زنی فارس از سال ۹۲ تا کنون ، قضاوت دو  دوره مسابقات آسیایی طناب زنی در سال های ۲۰۱۸ و۲۰۱۹ و مربیگری تیم ملی طناب زنی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۸چین و آسیایی ۲۰۱۹ کره جنوبی که منجر به کسب اولین مدال های بین المللی تاریخ جمهوری اسلامی ایران گردید را در کارنامه  حرفه ای خود داشت.

وی از انتخاب خود به مدت 2 سال به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون آسیایی طناب زنی از سال ۲۰۲۰ خبر داد و گفت: اکنون در کنار برنامه ریزی بین المللی برای ورزشکاران و مربیان طناب زن در کمیته فنی فدراسیون آسیایی، مسئولیت ‌برنامه ریزی برای آموزش و کلیه فعالیت های ورزشکاران طناب زن جوان در سطح جهانی به مدت چهار سال نیز به مسئولیت هایم اضافه شده است.

متن ابلاغ رئیس فدراسیون جهانی طناب زنی به شرح زیر است:

«خانم فاطمه شیبانی عزیز

 اتحادیه بین المللی طناب پرش انتصاب اخیر شما در کمیسیون توسعه جوانان ، YDC ، 2020 - 2024 را به شما تبریک می گوید. شما به عنوان عضو YDC در یک گروه شش نفره بسیار موفق عضو خواهید شد که مسئولیت این موارد را بر عهده خواهند داشت:

 ● تدوین یک استراتژی جهانی پایدار برای جوانان که با اطمینان توسعه ، مشارکت و گنجاندن در پرش از طناب / طناب را از ابتکارات مردمی و رقابت جوانان آغاز کرده و به رقابت آشکار بیندازد.

 ● مسیری را برای جوانان ایجاد کنیم که بخشی از ورزش ما باشد.

 ● ایجاد یک مسیر جامع برای جوانان در رده های سنی 12 تا 15 سال برای مسابقات بین المللی.

 ● استراتژی مشارکت جوانان IJRU (15 سال به پایین) را توسعه ، اجرا و ارزیابی کنید.

 با این نقش مهم برای شما بهترین موفقیت را آرزو می کنم و پیشاپیش از کمک بی اندازه شما در ورزش و جوانان پرش با طناب در سراسر جهان متشکرم.

شان همیلتون رئیس IJRU

 7 نوامبر 2020»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل